کرکره برقی آلومینیمی

کرکره آلومینیمی
کرکره آلومینیومی
بهمن 15, 1397
تیغه کرکره آلومینیمی
تیغه کرکره آلومینیومی
بهمن 15, 1397
نمایش همه

کرکره برقی آلومینیمی

کرکره برقی آلومینمی

کرکره برقی آلومینمی

کرکره آلومینیومی:

کرکره آلومینیومی به دلیل وجود این فلز توانسته است از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. در مجموع آلومینیوم نوعی فلز نرم و سبک است که علاوه بر سبکی خود توانسته است از مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف بهره مند شود. کرکره برقی آلومینیومی(Aluminum electric shutters) خاصیت ضد زنگ دارد و می‌تواند نمای و زیبایی خود را همانند روزهای اول خود حفظ کند. از این کرکره می‌توان در مکان هایی همچون پارکینگ های آپارتمان و یا خانه‌های ویلایی استفاده نمود.

کرکره برقی آلومینیمی:

کرکره برقی آلومینمی را می‌توان در داخل منزل و از طریق کنترل از راه دور، کنترل نمود. شما می‌توانید باز و بسته شدن کرکره برقی آلومینیوم خود را بر اساس برخی شرایط از قبیل سطح دمای محیط و یا سروصدا تنظیم نمایید. کرکره آلومینیمی به راحتی قابل استفاده است. همچنین کرکره برقی  با سیستم‌های اتوماسیون خانگی ادغام می‌شود. سیستم این کرکره با استفاده از جریان متناوب (AC) همان سیستم برق خانگی و یا با ولتاژ پایین جریان مستقیم قدرت (DC) مانند باتری و یا پانل‌های خورشیدی کار می‌کند. مزیت کلیدی کرکره آلومینیومی الکتریکی، این است که می‌توانند با سیستم‌های اتوماسیون خانگی ترکیب شوند.

کرکره برقی آلومینیوم با کارکرد اتوماتیک خود توانسته به انجام بسیاری از کارها سهولت ببخشد. همچنین اتوماتیک بودن این کرکره امنیت بالایی را برای شما به همراه دارد و تنها با استفاده از ریموت کنترل خود می‌توانید درب را باز و یا بسته نمایید. نصب کرکره برقی آلومینیومی می‌تواند یک نوع سرمایه گذاری بهینه باشد. به طوری که با دوام بالای این محصول سال‌های سال می‌تواند برای شما کارکرد و عملکرد بالایی داشته باشد. همچنین به خاطر دوام بالای این محصول در برابر حرارت و ضربات گزینه مناسبی برای انتخاب است.

تیغه کرکره آلومینیومی:

تیغه کرکره آلومینیومی از بیلت استاندارد آلومینیوم ساخته می‌شود که در آن از روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی از جمله تولید اکستروژه را استفاده می‌کنند. تیغه کرکره برقی آلومینیوم خاصیت ضد خش بودن دارد و می تواند ظاهر اولیه خود را با گذر زمان حفظ کند.  این خاصیت به وسیله رنگ الکترو استاتیک ضد خش به دست می‌آید. تیغه کرکره از جنس آلومینوم از پر مصرف ترین تیغه‌ها در بازار به شمار می رود. دلیل آن کیفیت بالای آن و رنگ بندی‌های متنوع آن است. امنیت و استحکام این محصول نیز از علل تقاضای بالای آن است.

خود تیغه کرکره آلومینیوم در انواع گوناگون ساخته می‌شود که به صورت جداره داخلی تک و یا تک پل، دو جداره یا دو پل هستند. البته بهتر است این نکته نیز ذکر شود که دو جداره و یا دوپل آن نشان دهنده مقاومت بالاتری نسبت به نوع تک پل آن می باشد. در ساخت تیغه کرکره آلومینیومی از سه نوع مواد اولیه و یا به اصطلاح از سه نوع شمش استفاده می شود. بهترین نوع آن، تیغه ای است که از جنس فابریک باشد که دارای بهترین نوع کیفیت در بین تمامی  تیغه‌های کرکره‌ها است. از ویژگی این تیغه می توان به صدای بسیار آرام آن اشاره کرد.

دومین تیغه تولیدی از جنس سرشاخه است که به نام دی سی نیز شناخته شده می‌باشد.  برای ساخت این تیغه از ضایعات تیغه آلومینیوم بهره گرفته می شود. به طوری که بعد از ذوب کردن آن‌ها دوباره ساخته می‌شود. به دلیل پایین تر بودن کیفیت این محصول از لحاظ مقاومت، استحکام و رنگ نسبت به تیغه فابریک دارای قیمت پاییت تری می باشد.

نوع دیگر این تیغه آلومینیومی، ساخته شده از ضایعات است که به هیچ عنوان برای مصرف توصیه نمی شود. وزن این محصول بسیار پایین است و دارای کیفیت پایین رنگ اسن. همچنین در هنگام کارکرد سر و صدای بسیار زیادی را از خود تولید می‌کند. در نهایت تمام این ویژگی‌ها این تیغه را به سمت یک امنیت پایین سوق می‌دهد.  در صورت استفاده  از این محصول در مکان‌های مختلف از جمله پارکینگ‌ها امکان ایجاد سانحه وجود دارد. به همین علت باید از خرید آن جدا خودداری نمایید.این نکته نیز ذکر شود که این تیغه ساخته شده از ذوب انواع آلومینیوم و لوازم آشپزخانه و ظروفی است که از این جنس هستند.

نصب کرکره آلومینیومی:

نصب کرکره آلومینیومی تکنیک ها و روش های خاص خود را دارد. نصب این کرکره ها باید به صورتی باشد که دارای عملکرد بسیار روان باشد و در کنار این روان بودن، هیچگونه صدایی از خود تولید نکند. تمام این ها بستگی به نحوه صحیح نصب کرکره برقی آلومینیومی دارد. برای جلوگیری از بروز این گونه مشکلات می‌توانید از یک تیم نصاب حرفه ای بهره بگیرد. مجموعه ایران کرکره می تواند بهترین گزینه برای پیش بردن سریع کارهای شما باشد.

کرکره برقی آلومینیوم یا گالوانیزه:

کرکره برقی آلومینیوم یا گالوانیزه مقاومت بالایی را از خود در برابر عوامل مختلف همچون ضربه، باد، نور آفتاب و گرما و سرما از خود نشان می‌دهد.  اگر تیغه های این کرکره به صورت فوم دار باشد تاثیر این عوامل بسیار بیشتر از نوع تک جداره آن خواهد بود. کرکره برقی گالوانیزه دارای وزن بیشتری می باشد و علت آن استفاده از گالوانیزه در ساخت تیغه‌های آن است.

در مجموع کرکره برقی آلومینیومی یا گالوانیزه از مناسب ترین ها به منظور استفاده در درب پارکینگ ها به خصوص در اماکن مسکونی می باشد و با برخورداری از کیفیت بالا و مقاومت در برابر عوامل محیطی مختلف می تواند سال های متوالی برای شما کار کند. این همان محصولی است که می توانید برای ساختمان های خود تهیه کنید. در صورت اقدام برای تهیه کرکره برقی آلومینیوم یا گالوانیزه ایران کرکره می تواند گزینه اصلی شما باشد.

قیمت کرکره برقی آلومینیومی:

قیمت کرکره برقی آلومینیومی به عوامل مختلفی بستگی دارد. تیغه آن یکی از اصلی ترین تعیین کننده های قیمت است. در صورتی که تیغه استفاده شده در این کرکره‌ها دارای بهترین نوع کیفیت باشد، به طبع دارای بها و قیمت بیشتری نیز خواهد بود. همچنین ضخامت، موتور و وزن این کرکره نیز در تعیین نمودن قیمت نقش مهم و تاثیر گذار را ایفا می‌کنند.

ایران کرکره با بهره گیری از بهترین نوع مواد و تیغه در کرکره های آلومینیومی آن را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به فروش می‌رساند. اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید به دو روش حضوری و آنلاین اقدام به تهیه آن کنید. در صورت خرید آنلاین می توانید آن را در هرکجای ایران که  هستنید دریافت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با مشاورین ایران کرکره تماس حاصل فرمایید. 

مقاله کرکره برقی آلومینیومی