کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پنجره در پنجره ویلا
کرکره برقی بالکن
بهمن 12, 1398
درب کرکره برقی
بهمن 12, 1398
نمایش همه

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره پلی کربنات

بدون جرات می‌توان گفت که یکی از برترین کرکره‌های موجود در بازار، کرکره پلی کربنات است که به نام‌های دیگری از جمله کرکره شفاف و کرکره شیشه‌ای نیز شناخته شده است. کرکره برقی پلی کربنات به علت ویژگی‌های متعددی که دارد دارای متقاضیان زیادی است.

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات(Polycarbonate electric shutters) امنیت کار را بسیار بالا می‌برد و به علت اتوماتیک بودن آن تنها با وجود یک ریموت می‌توان آن را کنترل و مدیریت نمود. کرکره  پلی کربنات در مکان‌های امنیتی همچون بانک‌ها، صرافی‌ها، طلا فروشی‌ها، مراکز تجاری و… بسیار کاربرد دارد. زیرا با ساختاری که دارد می‌تواند امنیت را به بالاترین حد خود برساند. همچنین این نوع کرکره توسط نیروهای امنیتی نیز تایید شده است.

کرکره برقی پلی کربنات غضروف دار

کرکره پلی کربنات غضروف دار باعث امنیت بیشتر می‌شود. به همین علت برای بسیاری از افراد کرکره پلی کربنات به تیغه غضروف دار در اولویت است. تیغه غضروف دار از بیشترین موارد مورد استفاده در ساخت کرکره پلی کربنات است.

کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره پلی کربنات شفاف دارای مزایا و امتیازات زیادی می‌باشد که بر حسب این امتیازات از آن استفاده می‌شود. این مزیت‌ها به صورت زیر هستند:
از برترین مزیت های این کرکره می‌توان به این مورد اشاره داشت که در هنگام شب به راحتی می‌توان داخل مکان مورد نظر را دید. این ویژگی و ساختار مخصوص باعث بالا رفتن امنیت می‌شود.

کرکره پلی کربنات شفاف علاوه بر اینکه می‌تواند نور را از خود عبور دهد، از ورود اشعه‌ای به نام UV جلوگیری می‌کند.همچنین مهم ترین دلیلی که باعث می‌شود افراد به سمت خرید این کرکره متمایل شوند، بالاترین ضریب امنیتی آن است.

کرکره پلی کربنات شیشه ای

کرکره پلی کربنات شیشه ای به نام نانو کامپوزیت نیز معروف است. در ساخت این کرکره از پروفیل لینک‌های آلومینیومی استفاده می‌شود؛ به همین علت از وزن پایین و سبکی برخوردار هستند. این کرکره خاصیت ضد خش و ضد ضربگی دارد. همچنین کرکره پلی کربنات شیشه ای در برابر اکسید شدن در آب و هواهای مختلف به شدت مقاوم است. کرکره شیشه ای در هنگام بالا و پایین رفتن هیچ سر و صدایی را از خود ایجاد نمی‌کنند. همچنین هیچگونه فشاری بر روی این کرکره وجود دارد. نتیجه این مورد کارایی بیشتر قطعات می‌شود که این نیز باعث عمر بالای کرکره خواهد شد.در کل می‌توان کرکره پلی کربنات برقی شیشه ای را از بهترین کرکره های موجود در بازار به حساب آورد.

کرکره برقی پلی کربنات پنجره

امروزه تمامی ساختمان ها از پنجره‌های متعددی بهره مند هستند؛ به همین علت باید برای تامین امنیت آن راه‌هایی را اندیشید. یکی از آن‌ها نصب کرکره برقی پلی کربنات است پنجره است. در انتخاب این کرکره باید توجه داشت که به طور کامل هارمونی خود را با نمای ساختمان حفظ کند و ظاهری زیبا را به آن ببخشد.
کرکره پلی کربنات پنجره در صورت عایق بودن می‌تواند از ورود نور، گرما و سرما به داخل ساختمان محافظت کند. همچنین این کرکره ها به علت داشتن خاصیت اتوماتیکی می‌تواند در انجام بسیاری از کارها سهولت بخشد. به خصوص در پنجره‌ها که روزانه باز و بسته می‌شوند. کرکره پلی کربنات مناسب ترین گزینه برای استفاده در پنجره‌ها است.

قیمت کرکره پلی کربنات

قیمت کرکره برقی پلی کربنات تحت عوامل مختلفی مشخص می‌شوند. از مهم ترین عوامل می‌توان موارد زیر را نام برد:
نوع برند کرکره پلی کربنات
ماده اولیه کرکره پلی کربنات
ضخامت تیغه کرکره پلی کربنات
نوع اتصال تیغه پلی کربنات
هر چقدر در ساخت یک کرکره پلی کربنات از مواد مرغوب تر و بهتری استفاده شده باشد، قیمت نهایی آن بیشتر خواهد بود. همچنین ضخامت تیغه نیز تاثیر مهمی در تعیین قیمت دارد. هر چقدر یک تیغه از ضخامت بالاتری برخوردار باشد، کیفیت کار بالاتر خواهد رفت که این امر منجر به بیشتر شدن هزینه کار می‌شود.

ایران کرکره بهترین نوع کرکره پلی کربنات را با برترین مواد اولیه مرغوب تولید می‌کند. ضخامت تیغه نیز در اندازه سفارشی شما انجام می‌گیرد. ایران کرکره با بیش از یک دهه تجربه، کرکره پلی کربنات را به مناسب ترین قیمت به شما عرضه می‌کند. برای دسترسی به قیمت ها می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نصب کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات در بین حساس ترین کرکره‌ها قرار دارد؛ به همین علت نصب آن در شرایط ویژه‌ای باید انجام گیرد. در صورت نصب صحیح کرکره پلی کربنات می‌توانید از یک کرکره مناسب بهره ببرید.
ایران کرکره شامل مجموعه‌ای از بهترین نصابان می‌باشد. اگر پروژه خود را به این تیم بسپارید شاهد بهترین کیفیت کار خواهید شد. زیرا این تیم تمام قوانین و استانداردهای لازم و موجود را به کار خواهد برد و آن‌ها را رعایت خواهد نمود. نصب صحیح کرکره پلی کربنات باعث بی صدا کارکردن کرکره می‌شود. همچنین به موتور آن هیچگونه فشاری وارد نمی‌شود و می‌تواند برای مدت‌ها برای شما کارکرد مفید داشته باشد.

نمایندگی کرکره پلی کربنات

از آن جا که سازمان‌ها و افراد زیادی به دنبال تهیه کرکره پلی کربنات هستند، ایران کرکره نمایندگی‌‌های مختلفی در نقاط گوناگون ایران دایر نموده است. نمایندگی کرکره پلی کربنات ارائه دهنده انواع کرکره ها از جمله کرکره پلی کربنات می‌باشد. به منظور راحتی شما عزیزان و دسترسی آسان به کرکره پلی کربنات، نمایندگی های متعددی در شهرهای ایران تاسیس گردیده است. همچنین کیفیت تمامی کارها و قیمت آن‌ها در نمایندگی‌های پلی کربنات یکسان است و هیچ تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد.

در صورت اطلاع از آدرس های نمایندگی‌ها می‌توانید از طریق تماس با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و تمام سوال های مورد نظر خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

مقاله کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات