کرکره برقی بالکن

کرکره برقی فلزی
کرکره برقی فلزی
بهمن 12, 1398
کرکره برقی پلی کربنات
کرکره برقی پلی کربنات
بهمن 12, 1398
نمایش همه

کرکره برقی بالکن

کرکره برقی پنجره در پنجره ویلا

کرکره برقی پنجره در پنجره ویلا

کرکره بالکن:

یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر فردی امنیت می‌باشد و برای تهیه آن اقدامات متفاوتی را انجام می‌دهند. از این اقدامات می‌توان به نصب کرکره بالکن اشاره نمود که امروزه در خیلی از ساختمان‌ها همه گیر شده است و افراد زیادی به دنبال تهیه و خرید آن می‌باشند.

در انتخاب یک کرکره برقی بالکن (Balcony Electric Shutters)مناسب باید به دو عامل بسیار مهم توجه کنیم. تیغه و موتور کرکره برقی از موثرترین عوامل در تهیه کرکره بالکن هستند. در انتخاب تیغه کرکره برقی باید به مواردی همچون گزینه‌های زیر توجه نمود تا در انتخاب خود دچار پشیمانی نشوید:

 • تیغه انتخابی از ویژگی امنیت بالا و خاصیت ضد سرقت بودن بهره مند باشد.
 • شکل آن به گونه‌ای باشد که به طور کامل با نمای ساختمان هارمونی لازم را داشته باشید و زیبایی را به آن ببخشد.
 • از قسمت پشتی کرکره بالکن هیچ نوری به داخل ورود پیدا نکند. مناسب ترین گزینه تیغه آلومینیومی است. البته این نکته نیز ذکر شود که افراد زیادی تمایل به ورود نور به داخل ساختمان خود را دارند. به همین علت می‌توانند از تیغه‌های شفاف استفاده کنند.
 • تیغه کرکره برقی بالکن انتخابی دارای حداقل میزان صدا باشد. تیغه آلومینیومی غضروف دار کم ترین میزان صدای تولیدی را دارد.

انواع کرکره برقی بالکن:

وجود انواع کرکره برقی بالکن باعث شده است تا هر فردی متناسب با سلیقه، بودجه و نیازی که دارد اقدام به تهیه آن کند. کرکره برقی بالکن در نوع تیغه دارای تفاوت می‌باشند. انواع کرکره بالکن به صورت زیر است:

 • کرکره بالکن با تیغه آلومینیوم
 • کرکره بالکن با تیغه پلی کربنات و شفاف

هر کدام از تیغه‌های آلومینیومی نیز دارای انواع مختلفی است. از جمله:

 • تیغه آلومینیومی غضروف دار
 • تیغه آلومینیومی سنگین
 • تیغه آلومینیومی سبک وزن

در مقایسه این انواع تیغه کرکره بالکن باید گفت که تیغه آلومینیومی غضروف دار دارای کمترین میزان صدا است. جایگاه بعدی برای تیغه آلومینیومی سنگین و پس از آن تیغه پلی کربنات می‌باشد. همچنین تیغه آلومینیومی دارای کمترین مقدار بها و هزینه است. گران ترین نوع تیغه را می‌توانید در تیغه پلی کربنات و شفاف مشاهده کنید.

هر کدام از این انواع کرکره بالکن تامین کننده امنیت هستند؛ تنها تفاوتی که می‌توان در آن‌ها مشاهده نمود، درصد امنیت تامینی است.

بیشتر بخوانیم : ویژگی ها و مزایای کرکره برقی اتوماتیک

خرید کرکره برقی بالکن:

خرید کرکره برقی بالکن می‌تواند از ملزومات هر ساختمانی به منظور تامین امنیت بیشتر باشد. ایران کرکره تولید کننده انواع کرکره بالکن است و آن‌ها را با بهترین نوع کیفیت تولید می‌کند تا بتوانند دارای طول عمر مفید بالایی باشند. برای خرید کرکره بالکن به دو صورت می‌توانید اقدام کنید:

 • خرید حضوری
 • خرید اینترنتی و آنلاین

برای خرید حضوری می‌توانید به یکی از شعب و یا نمایندگی‌ها ما  در اکثر نقاط ایران مراجعه کنید  و انواع نمونه کارها را از نزدیک ببینید و آن‌ها را لمس کنید. برای خرید آنلاین و اینترنتی نیز می‌توانید وارد سایت ایران کرکره شوید و پس از انتخاب محصول خود، اقدام به نهایی کردن سفارش خود یعنی کرکره بالکن  بکنید. محصول سفارشی شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

نصب کرکره برقی بالکن:

نصب کرکره برقی بالکن دارای قوانین خاصی می‌باشد. یکی از مهم ترین چیزهایی که در نصب این کرکره تاثیر گذار است، نوع ساختمان آن می‌باشد. ساختمان‌ها در دو حالت در حال ساخت و ساخته شده وجود دارد. در دو حالت می‌توان از کرکره بالکن بهره برد اما بهتر است این نصب زمانی اقدام بیفتد که ساختمان در حال ساخته شدن است. زیرا می‌توان شاسی و ریل کرکره را در داخل نمای ساختمان قرار دارد. این گونه نصب از دو ویژگی بسیار بزرگ بهره مند است. یکی از این ویژگی‌ها امنیت بخشیدن بیشتر است و دیگر خصوصیت دادن زیبایی منحصر به فرد به نمای ساختمان می‌باشد. این روش از هزینه بالاتری برخوردار می‌باشد. همچنین در نصب کرکره برقی بالکن باید به نصب مواردی دیگر همچون حفاظ توجه نمود. زیرا امنیت کار به شدت بالا می‌رود.

اگر می‌خواهید از یک نصب مطمئن بهره مند گردید، توصیه می‌شود که کارهایتان را به تیم نصابان ایران کرکره  بسپارید؛ زیرا تمام اصول در نصب کرکره  بالکن رعایت خواهند شد.

نمایندگی کرکره برقی بالکن:

ایران کرکره برای دستیابی سریع شما به کرکره برقی بالکن مورد نظرتان اندیشه‌هایی را در سر پرورانده است. وجود نمایندگی‌های مختلف از همین اندیشه‌ها است که در حال حاضر در به انجام رساندن آن موفق بوده است. ایران کرکره در بین برترین تولیدکنندگان انواع کرکره بالکن است. به همین علت توانسته افراد زیادی را به سمت خود بکشاند. وجود متقاضی زیاد در خرید کرکره بالکن و دیگر کرکره‌ها باعث شده است که نمایندگی‌های مختلفی از ایران کرکره وجود داشته باشد.

شما می‌توانید در هر کجای ایران که هستید، نمایندگی کرکره بالکن را پیدا کنید و اقدام به سفارش دادن آن کنید. همچنین می توانید از طریق تماس با کارشناس های مجموعه ارتباط برقرار کنید.

قیمت کرکره برقی بالکن:

قیمت کرکره برقی بالکن تحت عوامل مختلفی می‌تواند تعیین شود. یکی از این عوامل تیغه و متراژ مورد استفاده برای آن است. در حال حاضر گران ترین تیغه موجود در بازار، تیغه کرکره پلی کربنات شفاف است که امنیت بالایی را به خانه‌ها می‌بخشد.

اگر متراژ یک بالکن در ابعاد کوچک باشد، قیمت نهایی زیاد نخواهد بود؛ اما در مورد بالکن‌های بزرگ‌تر هزینه نهایی بالاتر خواهد بود و تیغه یکی از مهم‌ترین عوامل در رشد این قیمت است. همچنین کرکره بالکن نسبت به دیگر کرکره‌ها از وزن بالاتری برخوردار می‌باشد، به همین علت موتوری که در آن تعبیه می‌شود باید قدرت بالایی داشته باشد. همین موتور با قدرت بالا در قیمت کرکره بالکن تاثیر گذار خواهد بود.

مقاله کرکره برقی بالکن

 

کرکره برقی بالکن

کرکره برقی بالکن