کرکره برقی فروشگاه

درب کرکره برقی ضد سرقت
درب کرکره برقی ضد سرقت
بهمن 7, 1398
کرکره شفاف
کرکره شیشه ای
بهمن 7, 1398
نمایش همه

کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی فروشگاه

کرکره فروشگاه:

کرکره فروشگاه جزو آن دسته از کرکره‌هایی است که توانسته راحتی و آسایش را به این مکان ببخشد. همانطور که از نام این کرکره مشخص است، کارکرد آن به صورت اتومات و با نیاز به برق کار می‌کند و تنها با استفاده از یک ریموت کنترل را می‌توان کرکره برقی فروشگاه(Shop Electric Shutters ) را از راه دور و با هر زاویه‌ای کنترل نمود.

انواع کرکره برقی فروشگاه:

کرکره برقی فروشگاه دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام امتیازات خاص خودشان را دارند. بر حسب این امتیازات قیمت آن نیز متغیر است. انواع کرکره الکتریکی فروشگاه به صورت زیر است:

  • کرکره برقی فروشگاهی آلومینیومی
  • کرکره برقی فروشگاهی پلی کربنات
  • کرکره برقی فروشگاهی فولادی
  • کرکره برقی فروشگاهی طرح چوب
  • کرکره برقی فروشگاهی گالوانیزه فوم دار
  • کرکره برقی فروشگاهی شفاف یا شیشه‌ای

موارد ذکر شده از انواع کرکره برقی فروشگاه می‌باشند که هر کدام توانسته اند ویژگی‌های متفاوتی را به خود اختصاص دهند. هر کدام از این موارد در قسمت های مختلف سایت توضیح داده شده است که می‌توانید توضیح تخصصی تر را بخوانید.

اما در کل می‌توان گفت که کرکره برقی فروشگاهی فولادی دارای برتری نسبی به دیگر موارد است زیرا به علت فولاد به کار رفته در آن توانسته است مقاومت بالایی را به خود اختصاص بدهد. همچنین تیغه‌های این کرکره فروشگاهی فولادی مقاوم تر هست.

کرکره برقی شفاف نیز به علت ساختاری که دارد در ایجاد امنیت نقش اساسی را ایفا می‌کند. به خاطر شفاف بودن این کرکره برقی به راحتی می‌توان داخل فروشگاه را مشاهده نمود و در صورت مشاهده موردی مشکوک به سرعت بررسی‌های لازم انجام گیرد.

همچنین این نوع از کرکره‌های برقی به علت ایجاد امنیت بالا توانسته اند تاییدیه نهایی را از سازمان امنیت کسب کنند. به گونه‌ای که علاوه بر فروشگاه‌ها مکان‌های دیگری نیز از کرکره برقی شفاف یا شیشه ای استفاده کنند.

موتور کرکره برقی فروشگاه:

موتور کرکره برقی فروشگاه از مهم‌ترین تجهیزات کرکره به شمار می‌رود که دارای دو نوع مختلف است. این موتورها دارای قدرت و قیمت متفاوتی هستند و به صورت زیر دسته بندی می‌شوند:

  • موتور ساید
  • موتور سانترال

موتور ساید کرکره برقی فروشگاه از مناسب ترین موتورها می‌باشد. زیرا فروشگاه مکانی است که از تردد بالایی برخوردار هست. به همین علت نیازمند موتوری با قدرت و توان بیشتری است که موتور ساید از بهترین گزینه‌ها می‌باشد.

تیغه‌های موتور در دو شکل و جنس گوناگون وجود دارد. این دو نوع تیغه پلی کربنات شفاف و غضروف دار است. از مورد اعتمادترین موتورهای کرکره الکتریکی فروشگاه می‌توان به موتور ساید اشاره کرد که در صورت خرابی به راحتی می‌توان آن را تعمیر نمود. همچنین در صورت بروز حادثه در این موتور سیستم‌های تعبیه شده در آن از سقوط آن جلوگیری خواهند کرد.

موتور سانترال از دیگر موتورهایی است که می تواند در کرکره برقی فروشگاه به کار رود. این موتور بر روی کرکره‌های قدیمی نصب می‌شود و آن‌ها را به نوع اتومات تبدیل می‌کند. به علت حساس بودن این موتور باید تمام دقت لازم در نصب آن انجام بگیرد.

همچنین قیمت نصب این موتور بیشتر است.

یک نوع موتور دیگر نیز وجود دارد که به نام تیوبالار معرف است. بهتر است از این موتور در کرکره  فروشگاهی استفاده نشود. زیرا مناسب‌ترین مکان‌ها برای استفاده از موتور تیوبلار اماکن مسکونی است.

 درب کرکره الکتریکی فروشگاه:

درب کرکره برقی فروشگاه در امنیت بالای این مکان تاثیر مستقیمی دارد و می تواند به عنوان یک عایق در برابر عوامل مختلفی همچون، گرد و غبار، تابش نور خورشید، سرما، گرما و… عمل کند. این درب به غیر از این عملکردهای مثبت می‌تواند زیبایی را به مکان شما ببخشد.

برای خرید درب کرکره برقی فروشگاهی با قیمت مناسب می‌توانید به ایران کرکره به صورت حضوری و یا آنلاین مراجعه کنید و از یک خرید مناسب لذت ببرید.

نصب کرکره برقی فروشگاه:

فروشگاه مکانی است که افراد زیادی در طول روز به آن مراجعه می‌کنند. به همین علت از پرتردد ترین مکان‌ها محسوب می‌شود. نصب کرکره برقی در فروشگاه می‌تواند کارها را آسان تر کند و به انجام آن‌ها سهولت بخشد.

به همین علت در نصب آن باید نهایت دقت و تمرکز را داشت که تمام استانداردها در آن رعایت شود. در صورت عدم رعایت این استانداردها مشکلاتی برای کرکره الکتریکی فروشگاه پیش خواهد آمد.

از جمله خرابی موتور و ایجاد سر و صدای بالا که در نهایت منجر به از کار افتاده شدن کرکره برقی خواهد شد. پس برای داشتن خیالی راحت می‌توانید مسئولیت آن را به گروه ایران کرکره بسپارید تا با قیمتی مناسب این کار را برای شما انجام دهند.

نمایندگی کرکره برقی فروشگاهی:

کرکره برقی فروشگاه به علت ویژگی‌هایی که دارد برای این مکان باید تهیه شود. در صورت اقدام به خرید می‌توانید آن را از نمایندگی‌های کرکره برقی  ایران کرکره تهیه نمایید تا علاوه بر بهره مند شدن از یک کرکره با کیفیتی بالا از یکی قیمت کاملا به صرفه نیز برخوردار شوید.

ایران کرکره با داشتن رتبه در برترین تولید کننده‌های انواع کرکره توانسته است نمایندگی‌های زیادی را در شهرهای مختلف از آن خود کند. برای خرید کرکره الکتریکی فروشگاهی می‌توانید به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام کنید. در هر دو روش کارهای شما خیلی سریع پیش خواهند رفت.

قیمت کرکره فروشگاه:

قیمت کرکره برقی فروشگاه به انواع آن بستگی دارد. هر کدام از انواع این کرکره‌ها دارای امتیازات و ویژگی‌های متفاوت می‌باشد. تفاوت در این ویژگی‌ها است که قیمت بالا و یا پایین را به وجود می‌آورد. هر چقدر یک کرکره الکتریکی فروشگاهی دارای کیفیت بالاتر از لحاظ جنس مواد اولیه، تیغه، موتور و سایر تجهیزات باشد، قیمت نهایی که باید برای آن پرداخت کنید بیشتر خواهد شد.

               شما می توانید از طریق تماس با کارشناس های ایران کرکره ارتباط برقرار نمایید. 

مقاله کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی فروشگاه