کرکره آلومینیومی

کرکره برقی مغازه ارزان
کرکره برقی مغازه ارزان
بهمن 14, 1397
کرکره برقی آلومینمی
کرکره برقی آلومینیمی
بهمن 14, 1397
نمایش همه

کرکره آلومینیومی

کرکره آلومینیمی

کرکره آلومینیمی

کرکره برقی آلومینیوم

کرکره آلومینیومی: معمولاً کرکره آلومینیم توسط یک موتور کوچک به برق متصل می‌شود. به‌طور طبیعی کرکره آلومینیمی از برق خانگی استفاده می‌کند. کرکره آلومینیمی را می‌توان به پانل‌های خورشیدی مجهز نمود که انرژی دریافتی خود برای باز و بسته شدن را از انرژی خورشید دریافت نماید و بدین ترتیب در هزینه‌های نصب کرکره برقی صرفه‌جویی می‌شود.

برای نصب کرکره آلومینیومی از جنس آلومینیوم سخت و مرغوب با آلیاژ بالا استفاده می شود. کرکره آلومینیومی مقاوم در دونوع اکسترود (Extruding)و Forming Forgings می باشد؛ و تنوع رنگی مطابق سلیقه شماست. تیغه در کرکره آلومینیمی در انواع تک جداره، دو جداره، پانچی، کرکره شیشه ای ضد سرقت و کرکره برقی فولادی با قابلیت استفاده در فروشگاه ها و اماکن صنعتی و کارخانجات کاربرد دارد.

کرکره آلومینیومی

ابتدا باید به این توضیح بپردازیم که‌ کرکره چیست و چه استفاده ای دارد؟ کرکره آلومینیومی نوعی درب برای انواع مغازه ها، فروشگاه ها، مراکز تجاری و درب پارکینگ ها است. کرکره به طور کلی از تیغه هایی در جنس های مختلف  به وجود آمده است. معمولا کرکره لوکس در جنس های مختلف و طرح و رنگ های متفاوتی ساخته می شوند و به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار و محافظت در برابر سارقین و دیگر صدمات مالی و اقتصادی استفاده می شوند. کرکره برقی آلومینیومی از تیغه های آلومینیوم که از تکنیک استروژه استفاده نموده اندساخته شده اند که به زبان عامیانه تیغه الومینیومی اکسترودنامیده می شود.

کرکره آلومینیومی با استفاده از موتور کرکره برقی با استفاده از نیروی برق کار کرده و با یک ریموت کوچک می توان بالا و پایین رفتن آن را کنترل نمود. حال بهتر است کمی در ارتباط با خصوصیات کرکره آلومینیومی خانگی صحبت کنیم تا شما عزیزان نیز با ویژگی های کرکره برقی آلومینیومی آشنا شوید. این خصوصیات شامل:

  • مقاومت بسیار بالا: کرکره های الومینیومی برقی دارای مقاومت بسیار بالایی در نوع آلومینیوم خود هستند البته مقاومت بالای آن به جهت حضور تیغه های الومینیومبا ضخامت های بالا است. به همین جهت آن دسته از کاربرانی که فکر میکنند نیازمند به کرکره های با دوام بالا هستند بهتر است تیغه های با ضخامت بالا را سفارش دهند.
  • ضد خش بودن ورقه ها : به دلیل این که معمولا درب های کرکره ای در برابر گرما، سرما، باران و برف قرار دارند بهتر است برای ساخت آن ها از تیغه های ضد خش استفاده کرد. به طور کلی کرکره های ضد خش نسبت به هرگونه صدمه مقاوم تر خواهند بود‌. هم چنین به طور کلی آلومینیومی جزء فلزاتی است که ضد خش است.

بیشتر بخوانیم : نصب کرکره برقی

تفاوت کرکره های برقی

در ساخت کرکره هوشمند عامل های فراوانی وجود دارند که میتوانند باعث تفاوت کرکره ها از یک دیگر شوند به اختصار به معرفی چندین تفاوت میپردازیم.

  • یکی از ظاهری ترین تفاوت کرکره های هوشمند استفاده و به کار گیری جنس های مختلف تیغه در آن است به همین جهت به میزانی که شما بتوانید از جنس تیغه های مرغوب و کاملا درجه یک استفاده کنید پس قطعا از لحاظ کیفیتی شما بهترین درب هوشمند پارکینگ را انتخاب کرده اید.
  • تفاوت بعدی که به آن اشاره می شود وزن کرکره برقی هوشمند شما است به میزانی که کرکره برقی مغازه شما وزن بیشتری داشته باشد به دنبال آن شما می‌ توانید به خود این اطمینان را بدهید که از مقاومت بیشتری برخوردار است.
  • مهم ترین تفاوت کرکره های برقی این است که کارخانه کرکره برقی که شما مد نظر گرفته اید چه کارخانه ای است؟ و آیا در دسته کرکره سازان معتبر قرار دارد یا خیر؟ این موضوع به شما اطمینان می دهد که بدانید جنس و نوع درب خریداری شده شما تا چه حد مناسب است که در این قسمت ما به شما کمپانی ایران کرکره را که یکی از معتبر ترین کرکره سازان ایران است را معرفی می کنیم.

تفاوت های دیگری نیز وجود دارند که باعث می شوند  خیال شما را از درب ای که خریداری کرده ایدآسوده کنند مثلا  اگر شما درخواست درب برقی آلومینیومی را دارید شما باید به نوع الومینیومبه کار برده شده در آن دقت زیادی داشته باشید و ببینید که آیا آلومینیوم مورد استفاده در کرکره از نوع استاندارد بوده و یا این که بازیافتی است؟ این مورد نشان دهنده و بیانگر این است که آلومینیوم بازیافتی به زودی پوسیده می شود و از بین می رود و حتی نازک تر از سایرین است و در واقع مقاومتی ندارد. اما آلومینیوم استانداردکاملا متفاوت است و استحکام و دوام بالاتری دارد.

قیمت کرکره برقی آلومینیومی

قیمت کرکره برقی آلومینیوم‌ را با توجه به نوع آلومینیوم ، ضخامت آلومینیوم، وزن و اندازه آلومینیوم به کار رفته در درب کرکره ای برقی محاسبه می کنند. بدیهی است که هر کدام از این موارد زمانی که در بهترین نوع خود استفاده شوند قیمت بالاتری را به دنبال خواهند داشت.

امروزه به دلیل این که دیگر درب های کرکره ای دستی رواج ندارند و اکثرا از درب کرکره ای برقی استفاده می کنند بازار گرمی برای دلالان این حرفه به وجود آمده است اما کاربران گرامی باید دقت داشته باشند که می توانند همان مقدار هزینه را بابت جنس های درجه یک از خود کمپانی سازنده خرج کنند و دیگر نیازی نیست که مدام با دلالان و سودجویان این حرفه سرو کار داشته باشند. ایران کرکره نیز یکی از کمپانی های تولید کرکره برقی است که شما می‌ توانید به راحتی خرید کرکره برقی آلومینیوم را از این کمپانی انجام دهید.

بیشتر بخوانیم : قیمت کرکره برقی

نصب کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی(Electric shutters) نیز مثل درب های دیگر علاوه بر این که نیاز به سازنده دارد نیازمند این است که شخصی کار آزموده و کاملا با تجربه آن را نصب نماید به همین جهت برای نصب کرکره برقی آلومینیومی می بایستی از افراد با تجربه استفاده کنید چرا که اگر شخص نصاب شما کار بلد نباشد شما را با مشکلاتی از قبیل حرکت نکردن کرکره، گیر زدن کرکره، شکسته شدن تیغه ها و هم چنین سرو صدای بیش از حد مواجه می کند.

نمایندگی کرکره برقی آلومینیوم

ایران کرکره از گذشته تا به امروز در ساخت کرکره های مختلفی فعالیت داشته است و اما امروزه به یکی از صنایع کرکره سازی تبدیل شده است . گستره فروش ایران کرکره به قدری چشم گیر است که توانسته تا به امروز نمایندگی های مختلفی را در نقاط مختلف کشور ایجاد کند و بتواند دسترسی همه افراد جامعه را در هر گوشه و کنار ایران به کرکره های با موتور ایرانی ایجاد کند.

 شما عزیزان نیز می توانید جهت خرید کرکره برقی آلومینیومی با مشاورین ایران کرکره تماس برقرار کنید.

مقاله کرکره برقی آلومینیوم