کرکره برقی

قیمت تیغه کرکره برقی
قیمت تیغه کرکره برقی
مهر 20, 1397
کرکره پنجره ای اتوماتیک
کرکره پنجره ای اتوماتیک
مهر 20, 1397
نمایش همه

کرکره برقی

انواع کرکره برقی

کرکره برقی

فایل صوتی این متن

 

انواع کرکره برقی

کرکره برقی نیز مثل دیگر مصالح موجود که از کارایی اساسی در ساختمان ها برخورد هستند از انواع مختلفی برخوردار هستند که در اینجا به چند مورد از آن ها می پردازیم و از جمله انواع کرکره برقی سکشنال، کرکره برقی پنجره، کرکره برقی پلی کربنات، کرکره برقی آلومینیومی، کرکره برقی فولادی، کرکره برقی گالوانیزه فوم دار، کرکره برقی شفاف، کرکره برقی صوتی و کرکره برقی پارکینگی در دسترس هستند و به ترتیب می خواهیم به کاربرد هایی در اختار دارند مورد بررسی قرار دهیم.

کرکره برقی سکشنال

خودکفایی بالا و سیستم ضد سقوط آن از مزایای این کرکره است و کرکره برقی در زیر سقف مقطعی بسته می شود تا از ورود هرگونه فضای داخلی جلوگیری شود چشم فوتوالکتریک این کرکره باعث می شود در صورت وجود هر چیزی در زیر کرکره ، آن را معکوس کند و اگر مانعی بر طرف شود به حالت معکوس باز می گردد.

به دلیل استفاده از چرخ های ضد سایش و ریل های نگهدارنده، استهلاک این نوع کرکره برقی بسیار کمتر از سایر کرکره ها است و می توان به عواملی همچون سرعت بالا، ترافیک نامحدود، عملکرد ضد سرقت، عایق صدا و نور، تغییر رنگ پانل ها، استهلاک کم، کارکرد آسان و حداقل استفاده از فضا را اشاره کرد که از مزایای این نوع کرکره برقی است.

کرکره برقی پنجره

امروزه از این نوع کرکره برقی در اکثر ویلا ها، خانه ها و ساختمان های لوکس استفاده می شود که این عایق خوبی برای صدا، گرما، گرد و غبار را به همراه دارد و زیبایی ساختمان دو برابر بیشتر می شود و همچنین ساختار آن شامل موتور و لوازم جانبی و تیغه کرکره است که موتور آن به دلیل تعداد دهانه ها و ابعاد کوچکتر ضعیف است و از نوع لوله ای (درون لوله) است و تیغه های آن از دو نوع فوم و امنیت تشکیل شده است.

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره های برقی پلی کربنات دارای مدل هایی هستند: کرکره برقی پلی کربنات برای لوله های فولادی، کرکره برقی پلی کربنات با لوله های آلومینیومی، کرکره برقی اضافی پلی کربنات با قطعات شیشه آلومینیومی و این یکی از انواع کرکره برقی است. کلیه مدل های فوق از دو نوع شفاف و مات با رنگ های مختلف استفاده شده است.

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره های برقی آلومینیومی انواع مختلفی از تیغه ها دارند: کرکره برقی 6 سانتی متر ، کرکره برقی 8 سانتی متر ، کرکره برقی 10 سانتی متر ، کرکره برقی 12 سانتی متر و کرکره برقی 14 سانتی متر، این تیغه ها از جنس آلومینیوم استاندارد با تکنیک تولید اکستروژن تولید و ساخته می شوند.

کرکره برقی فولادی

البته نوع دوجداره آن مقاومت بالاتری نسبت به نوع تک پل دارد. تیغه های کرکره ای تک پل اکثرا برای مغازه ها یا پارکینگ هایی با ابعاد کوچکتری استفاده می شوند که از جنس آلومینیوم، فولاد آلیاژی و منیزیم هستند که اندازه تیغه های آلومینیومیکرک موجود در بازار سه اندازه است: شصت ، هشتاد و صد. البته اندازه هشتاد مورد این پره ها بیشترین میزان استفاده و تقاضا را دارد.

کرکره برقی گالوانیزه فوم دار

کرکره های برقی گالوانیزه برقی در رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته شده و اندازه تیغه های آن 8 سانتی متر است این نوع کرکره ها از آلیاژ فولاد منیزیم و یک لایه فوم فشرده در داخل آن ساخته شده است. و به دلیل نازک بودن ورق (کمی مقاومت) کف بین آن تزریق می شود به همین دلیل، این مدل تیغه کرکره برقی مقاومت کمتری نسبت به تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دارد.

کرکره برقی شفاف

نوع دیگری از کرکره برقی کرکره برقی شفاف یا شیشه ای، این نوع کرکره برقی در چندین مدل و رنگ تولید و عرضه می شود این محصول از پلیمر مقاوم به نام پلی کربنات ساخته شده است. یکی از ویژگی های این کرکره برقی این است که ضد ضربه یا ضد گلوله است و زیبایی خاصی دارند.

از کرکره برقی شفاف به جای کرکره های آلومینیومی یا فولادی استفاده می شود این محصول اغلب در پروژه های تجاری یا بانک ها یا صرافی ها و بعضی اوقات پروژه های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

کرکره برقی صوتی

از این کرکره برقی در محیط هایی با حساسیت به صدا استفاده می شود که در آنجا نیازی به سروصدا از بیرون یا برعکس نیست، صدا نباید از داخل به بیرون منعکس شود. کرکره های برقی آکوستیک به طور گسترده ای در محیط های صنعتی، خانگی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان عایق صوتی عمل می کنند.

انواع کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی انواع مختلفی دارد. یکی از انواع کرکره برقی، کرکره برقی پارکینگ است. این نوع از کرکره ها از محبوب ترین محصولاتی است که به عنوان درب محافظ برای پارکینگ ها انتخاب می شود. این پارکینگ می تواند پارکینگ یک مجتمع ساختمانی بزرگ و یا متعلق به یک خانه ویلایی کوچک باشد. در هر صورت شما و افرادی دیگری که از پارکینگ استفاده می کنند به دربی که بتوان آن را راحت باز کرد و از امنیت آن مطمئن بود نیاز دارید. کرکره برقی را می توان در انواع، رنگ ها و سایز های مختلف سفارش داد که کرکره برقی پارکینگ نیز یکی از آن هاست. مشتری قادر خواهد بود با توجه به اندازه ی چهارچوب پارکینگ، رنگ نمای ساختمان و یا سلیقه ی شخصی اقدام به سفارش کرکره برقی برای پارکینگ کند.

خرید و نصب کرکره برقی برای پارکینگ امر عبور و مرور خودرو را سهل می کند و به زندگی شان سرعت می بخشد. اگر با سایر درب هایی که برای پارکینگ ها تعبیه می شود سروکله زده باشید به حرف من پی خواهید برد! کرکره برقی برای پارکینگ همانند سایر کرکره برقی ها است. کرکره های نوع پارکینگ از یک موتور، درب غلتکی و لت های افقی بهره می برند. کرکره برقی برای پارکینگ در متریال ها و مونتاژ های مختلف تولید می شود که سفارش هر یک از آن ها بستگی به هزینه ای دارد در نظر گرفته اید.  کرکره های برقی برای پارکینگ را می توان از جنس های فولاد گالوانیزه یا آلومینیوم اکسترود شده خریداری کرد. ایران کرکره از برترین مجموعه های پخش و نصب انواع کرکره برقی می باشد.

 

انواع کرکره برقی

کرکره برقی

آشنایی با کرکره برقی

کرکره برقی با سطح زیبا و مقاوم که به جای درب های قدیمی استفاده می شود کاربرد های زیادی برای انواع مکان ها دارند. این درب ها نسبت به درب های قدیمی مطمئن تر بوده و استفاده از آنها مشکلات درب های گذشته را ندارد. کرکره های برقی در انواع ضد سرقت و دارای ریموت از پرفروش ترین درب ها هستند.

 

ریموت کرکره برقی

ریموت کرکره برقی با توجه به سیگنال های که برای گیرنده های موتور می فرستد باعث حرکت موتور و باز و بسته شدن درب از طریق امواج از راه دور می شود. این یکی از برجسته ترین ویژگی های درب کرکره های برقی است.

 

برد کرکره برقی

برد کرکره برقی قسمت مهمی از هر درب برقی است که کار اصلی را انجام می دهد و وسیله را راه اندازی می کند. برد ها با هماهنگ کردن تمام اعضا دیگر کنترل کننده کرکره های برقی هستند. ارسال دستورات مربوط به باز و بسته شدن را برد انجام می دهد و دیگر اجزا جانبی اجرا می کنند.

 

کرکره-برقی-ایران-کرکره

 

کرکره برقی چیست؟

معمولا کرکره برقی یا برای درب اصلی ورودی پارکینگ نصب شده است یا برای جلوگیری از ورود افراد مختلف به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم (درب خلبان) کاربرد دارد.

لازم به ذکر است کرکره برقی باید به عنوان درب اصلی پارکینگ یا به عنوان درب دوم یا درب بعد از رمپ نصب می شود و با موتور نصب می شود بسیار سریع تر و البته ارزان تر و مقرون به صرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک پارکینگ برقی است اما باید در ساخت نقاط فنی کوچک در نظر گرفته شود و در صورت امکان ساخت آن به صورت غیر سفید انجام شود رنگ ها برای هماهنگی بیشتر با نمای ساختمان انجام می شود.

تیغه های کرکره برقی برای چوب، سنگ و … (تزئینی – لوکس) در حقیقت همان تیغه های کرکره برقی فوم اکسترود شده یا گالوانیزه هستند که پس از تولید ابتدا برای این تیغه کرکره ساخته می شوند و یک یا دو لایه از پوشش رنگ الکترواستاتیک به عنوان پس زمینه ضربه خورده است که سپس برچسب هایی طراحی شده چوب با استفاده از تکنیک گرما و گرما به تیغه کرکره های رنگ شده چسبانده می شوند.

بنابراین به این نکته مهم توجه داشته باشید که قیمت کرکره برقی با طراحی چوب گالوانیزه و آلومینیوم تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد و قبل از خرید انواع مختلفی از کرکره برقی لازم است این موضوعات گفته شده را در نظر بگیرید تا در حین خرید دچار مشکلی نشوید.این تیغه های کرکره برقی از پایداری رنگ و عمر مفید بسیار خوبی برخوردار هستند و تابش مستقیم نور خورشید، سرما، گرمای شدید و شرایط آب و هوایی مرطوب و شرجی بر ماندگاری آن ها تأثیری را نخواهد داشت.

این تیغه ها مخصوصا برای درب ورودی پارکینگ ساختمان هایی که درب ورودی آن ها و درب ضد سرقت واحدهای آن از جنس چوب است توصیه به خرید آن می شود و به طور کلی می توان گفت که با استفاده از تیغه های کرکره ای از طراحی چوب، ترکیب و طراحی زیبایی را برای نمای ساختمان ایجاد کرد که با محیط و طبیعت اطراف هماهنگی خوبی دارد.

کرکره برقی

کرکره برقی

قیمت انواع کرکره برقی

قیمت محصول معمولا از جمله معیار هایی می باشد که در مراجعه به هنگام خرید با آن مواجه می شوند و قبل از خرید هر چیزی باید به مشخصات آن توجه داشته باشند تا بتوانن قیمت مورد نظر برای آن را به وجود بیاورند و در این قسمت می خواهیم قیمت انواع کرکره برقی را مورد بحث قرار دهیم که عواملی مهمی در تعیین قیمت انواع کرکره برقی دخیل هستند که از جمله این موارد جنس کرکره، طرح کرکره، اندازه کرکره و … می توان اشاره داشت.

 

 

قیمت موتور کرکره برقی به چه چیزی بستگی دارد؟

موتورهای کرکره ای برقی انواع مختلفی دارند که هرکدام دارای ویژگی های خاصی است قیمت موتور کرکره برقی نیز متفاوت است. از پرکاربردترین موتورهای کرکره های برقی موتور ساید است که برای ترد های زیاد و وزن های سنگین استفاده می شود و اغلب ساخت کشور ایتالیا و آلمان است و دارای انواع مختلفی است و قیمت آن بیشتر است. یکی دیگر از موتور های پراستفاده موتور توبلار است که برای مکان هایی کوچک و کم تردد قابل استفاده می باشد. و نوع دیگری از موتورهای کرکره هستند که برای وزن ها و استفاده متوسط نصب می شوند. که بسته به نوع این موتور های قیمت های آنها نیز متفاوت است.

 

چگونگی نصب انواع کرکره برقی

برای نصب انواع کرکره برقی ها در محل کار یا ساختمان خود می توانید از طریق شرکتی که به خرید آن اقدام کرده اید با استفاده از متخصصین که در این خصوص مشغول به فعالیت هستند به کارگیری کنید زیرا در غیر این صورت افراد عادی نمی توانند انواع کرکره برقی را نصب کنند و هر کاری متخصص در زمینه خود را در بر دارد که از آن ها باید استفاده کنید تا در مراحل بعد با مشکلی برخورد نکنید و کرکره خریداری شده را توسط این متخصصین به راحتی نصب کنید و در مصارف خود از آن استفاده کنید.

 

کرکره برقی - ایران کرکره

 

کرکره برقی فوم دار

کرکره فوم دار اتوماتیک (Foam Electric Shutters) از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه ساخته می شود که داخل آن از خمیر پلی اورتان پر می شود و داخل کوره قرار می گیرد.کرکره برقی فوم دار  بیشتر برای درب پارکینگ و کرکره پنجره استفاده می شود، زیرا بسیار سبک و بی صدا می باشد.

تیغه کرکره برقی فوم دار بسیار سبک و بی صدا بوده و مانند یک عایق خوب در برابر سر و صدا عمل می کند ،به علت فوم داخل تیغه کرکره فوم دار تا حد زیادی عایق برودتی و صوتی بوده و در رنگهای مختلف موجود می باشد و به نمای ساختمان شما زیبایی و امنیت خاصی می بخشد.

انواع مختلفی از کرکره‌ها وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی‌های خاص می‌باشند. هر کدام از این کرکره‌ها به نوبه خود دارای مزیت‌ها و معایبی هستند. این کرکره‌ها به علت ویژگی‌های به خصوصی که دارند در مکان‌های مختلف کاربرد دارند.از این مکان‌ها می توان به ویلا، پارکینگ‌، صرافی، بانک و حتی بالکن‌ها اشاره نمود. مواد اولیه به کار رفته در این کرکره‌ها نیز با یک دیگر تفاوت دارند.

به جز بحث مواد اولیه تیغه و موتور به کار رفته در آن‌ها نیز از تفاوت‌های بارز کرکره‌های مختلف است. طبق این تفاوت هایی که وجود دارد، قیمت هر کدام نیز با یک دیگر فرق دارد و آن به خاطر کیفیت محصول است. یکی از انواع کرکره‌ها، کرکره برقی فوم دار می‌باشد که دارای دو تیغه با جنس‌های مختلف است که این تیغه‌ها تمایزکننده آن با دیگر محصولات است.

انواع کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره‌های برقی فوم دار از انواع کرکره‌ها می‌باشد که به علت ویژگی‌های متعدد آن از تقاضای بالایی برخوردار است. این کرکره‌ها از وزن بسیار پایینی برخوردار هستند. در کنار این وزن پایین می‌توان به استحکام و مقاومت بالای آن‌ها اشاره داشت.

رنگی که در ساخت این کرکره ها به کار می رود از جنس پلی یورتان است. به همین علت مقاومت بالایی را در برابر عوامل مختلفی همچون تابش نور خورشید، سرما، گرما و باران‌های اسیدی از خود نشان می‌دهد. کرکره برقی اتوماتیک به علت کارکرد اتوماتیک ، کارها را راحت تر کرده است.

همچنین در ساخت این نوع کرکره باید مرغوب ترین مواد اولیه به کار رود تا بتواند به مدت چند سال کاربرد داشته باشد. همچنین یکی از اصلی ترین موارد این کرکره تیغه آن است که به دلیل وجود آن، این کرکره محبوبیت بالایی دارد.

بیشتر بخوانیم : قیمت کرکره برقی

مزایای استفاده از انواع کرکره برقی

انواع کرکره برقی ها از مزایای مختلفی برخوردار هستند که در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم و از مزایایی که برای انواع کرکره برقی می توان اشاره داشت این است که نسبت به کرکره های قدیمی دارای موتور برقی می باشند که به طور خودکار از طریق ریموت می توان بالا و پایین کرد و همچنین در کنار آن از زیبایی ظاهری و انواع طرح های مختلف نیز برخوردار هستند.

اما دلایل و معیارهای زیادی برای استفاده از کرکره برقی و درب اتوماتیک وجود دارد که در این قسمت به مزایای کلی در استفاده کرکره برقی می پردازیم و یکی از مزایای آن شکل محل نصب است که باید به آن توجه داشته باشید زیرا باعث می شود جلوی فروشگاه شما ظاهر خوبی داشته باشد.

بنابراین  کرکره برقی یک دست است و دارای یک مشبک یا طرح است و فاقد لانه زنبوری است و به هیچ وجه امکان دیدن آن در داخل وجود ندارد و رنگ آن نیز از نظر سلیقه متفاوت است اما بیشتر افراد مانند سفید را دوست دارند و سایر رنگ ها مانند سیاه نیز فروش خوبی دارند.در کنار این موارد گفته شده به چند مورد دیگر از مزایای کرکره برقی می پردازیم که از جمله این مزایا افزایش امنیت، سرعت بالا رفت، زیبایی کرکره، فرمان پذیری و کنترل بسیار بالا، نیاز کم تعمیرات به همراه هستند.

 

کرکره-برقی-ایران-کرکره

معایب درب کرکره برقی

درب های کرکره ای نسبت به مزایای زیاد از معایب خیلی کمی برخوردار هستند و تنها معایب آنها هزینه آنها برای نصب و خرید است. که در مقابل فواید درب کرکره ای هزینه ای ارزشمند است. باید توجه داشت که در صورت نصب غیر استاندارد ممکن است درب توسط دستی آزاد شود.

 

کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت یکی از محصولات بسیار مفید درب های برقی است زیرا یکی از کاربردی ترین وظیفه درب ها مقاوم بودن آنها در برابر ورود غیر مجاز افراد است. کرکره های برقی ضد سرقت به دلیل داشتن سیستم امنیتی به راحتی قابل باز کردن نیست. این درب ها در مقابل سرما زیاد و کرما تا 70 درجه از خود مقاومت نشان می دهند و در محیط های باز در برابر بادهایی با سرعت زیاد نیز دوام می آورند.

 

تیغه کرکره برقی فوم دار

تیغه کرکره برقی فوم دار در جنس مختلف از یک دیگر تولید می‌شوند و با توجه به سفارش کارفرما از آن نوع جنس در ساخت استفاده خواهد شد. جنس این دو تیغه آلومینیوم و گالوانیزه است که هر دوی آن‌ها ویژگی‌های مثبت متعددی دارند. از این ویژگی‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • وزن این تیغه‌ها به مراتب پایین تر است. یعنی سبک وزن هستند. به همین علت می‌توان از موتورهایی استفاده نمود که دارای توان مصرفی پایین تری هستند. در این صورت قیمت محصول نیز پایین تر خواهد شد.
  • به دلیل وزن پایین این تیغه‌ها، خود کرکره برقی فوم دار نیز دارای وزن پایینی خواهند شد. به همین علت در برابر استهلاک موتور مقاومت بالاتری را از خود نشان می‌دهد.
  • به دلیل کاهش یافتن اصطکاک بین ریل راهنما و تیغه، صدای تولید شده توسط کرکره برقی فوم دار به هنگام بالا و یا پایین رفتن کم خواهد شد و یا به نوعی به حداقل نصاب خود می‌رسد.

 

انوع کرکره برقی

انواع کرکره برقی

نصب کرکره برقی فوم دار

پس از خرید کرکره برقی فوم دار نیاز به نصب آن در محل مورد نظر خود داریدو نصب کرکره برقی قوانین خاص خودش را دارد. در صورت عدم نصب درست ،کرکره برقی خریداری شما دچار مشکل خواهد شد.

به همین علت باید نصب آن را به افراد حرفه‌ای سپرد تا تمام قوانین لازم و موارد مورد نیاز را به کار برند. انتخاب تیم نصب ایران کرکره یک گزینه مناسب برای درست پیش بردن نصب کرکره برقی می باشد.

کرکره برقی گالوانیزه فوم دار

کرکره برقی گالوانیزه فوم دار به علت به کار گرفتن این مواد در ساخت تیغه‌های آن، جزو ارزان ترین کرکره‌های برقی محسوب می‌شود. برای ساخت تیغه‌های این کرکره به صورت دوجداره درون فوم آن ماده‌ای به نام پلی اورتان تزریق می‌شود.این ماده به کرکره برقی گالوانیزه فوم دار خاصیت عایق بودن می‌دهد که می‌توان از آن در مکان‌ هایی استفاده نمود که خاصیت عایق بودن مطرح است.

همچنین برای تشخیص دادن کرکره برقی گالوانیزه فوم دار با سایر کرکره‌ها می‌توان از آهن ربا استفاده نمود.همچنین از دلایلی که این کرکره از قیمت پایینی برخوردار است، نوع مواد اولیه به کار رفته در آن و همچنین جنس ضخامت پایین و نازک آن است.تیغه‌های کرکره برقی گالوانیزه در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند.

این تیغه‌ها می‌توانند از رنگ ضد خش الکترواستاتیک ساخته شوند. همچنین نسبت به تیغه‌های آلومینیومی از برتری پایین تری برخوردار می باشد. زیرا آلومینیوم به علت سبکی که دارد به کار وزن پایینی را می‌بخشد که این پایین بودن وزن همانطور که گفته شد، نکات مثبت دیگری را نیز به همراه دارد. از جمله وزن سبک کل کرکره و مقاومت بالای آن در برابر استهلاک موتور.

 

بیشتر بخوانیم : موتور کرکره

 

قیمت تیغه کرکره برقی فوم دار

همانطور که اشاره شد کرکره برقی فوم دار دارای تیغه‌هایی از جنس مختلف می‌باشد. هر کدام از این تیغه‌ها به علت ویژگی‌هایی که دارند، قیمت مختلفی را دارا می‌باشند.تیغه‌های آلومینیومی به علت کارکردی که دارند از قیمت بالاتری برخوردار است. به عنوان مثال این تیغه باعث کاهش در اتلاف بی رویه انرژی می‌شود. صدای پایین آن نیز از دیگر نکاتی است که به آن اشاره گردید.

فروش کرکره برقی فوم دار

ایران کرکره با فروش محصولات با کیفیت در زمینه انواع کرکره توانسته است اعتماد بسیاری از افراد را به خود جلب کند. اگر قصد خرید کرکره برقی فوم دار را دارید می توانید از ایران کرکره آن را تهیه نمایید.

این کرکره محصولات خود را به دو صورت فروش آنلاین و فروش حضوری، به تقاضا کنندگان عرضه می‌کند. در صورت خرید اینترنتی کرکره فوم دار، مجموعه ایران کرکره در سریع‌تری زمان و بدون هیچ گونه اتلاف وقت آن را به دست شما خواهند رساند.

 

آیا کرکره برقی دست دوم گزینه خوبی است؟

کرکره های برقی یکی از مواردی است که برخی فکر می کنند هزینه نصب آن بسیار بالا است و صرفه اقتصادی ندارد. برای این دسته افراد یک پیشنهاد خوب و قانع کننده وجود دارد و آن هم خرید کرکره برقی دست دوم است. کرکره های برقی دست دوم سالم نیز کارایی همان درب های نو را دارند با این تفاوت که مقداری کارکرد داشته اند و قیمت آنها نیز کمتر است و تنها تفاوت آنها شاید ظاهر آنها باشد.

 

نکته پایانی

در هنگام خرید کرکره های برقی به نوع نیاز خود و مدل کرکره های برقی دقت کنید. انتخاب موتور مناسب با نیاز شما و همچنین کرکره برقی ضد سرقت یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. برای نگرانی از قیمت کرکره ها نیز می توانید از نمایندگی های معتبر انواع دست دوم  و سالم را خریداری کنید که در مراکز معتبر دارای ضمانت هایی هستند.

سوالات متداول

1انواع کرکره برقی را نام ببرید؟
کرکره های برقی شامل: کرکره برقی سکشنال،پنجره،پلی کربنات،آلمینیومی،فولادی،گالوانیزه فوم دار،شفاف،صوتی و…است
2علت ارزان بودن کرکره برقی فوم دار چیست؟
کرکره برقی گالوانیزه فوم دار به علت به کار گرفتن این مواد در ساخت تیغه‌های آن، جزو ارزان ترین کرکره‌های برقی به حساب می آید.
3ویژگی اصلی کرکره برقی شفاف چیست؟
یکی از ویژگی های کرکره برقی شفاف این است که ضد ضربه یا ضد گلوله است و زیبایی خاصی دارند.
4کرکره برقی گالوانیزه فوم دار از چه موادی ساخته شده است؟
از آلیاژ فولاد منیزیم و یک لایه فوم فشرده در داخل آن ساخته شده است

 

تیغه‌های کرکره برقی فوم دار را می‌توانید در مناسب ترین قیمت

از طریق تماس از سایت ایران کرکره تهیه کنید

تا در هر کجای ایران که هستید آن را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

مقاله کرکره برقی فوم دار