کرکره برقی شفاف

کرکره پلی کربنات
مهر 20, 1397
تیغه کرکره برقی
تیغه ی کرکره برقی
مهر 20, 1397
نمایش همه

کرکره برقی شفاف

کرکره شفاف

کرکره شفاف

کرکره شفاف

تیغه های کرکره برقی شفاف (Electric Transparent Roller Shutter )با استفاده از لوله های آلومینیومی یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل به یکدیگر متصل می شوند. جهت کرکره شفاف برقی با عرض دهنه کوچک (حدوداً تا 4 متر) از کرکره برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره شفاف با لوله استیل توصیه می گردد. لازم بذکر است تیغه های کرکره شفاف برقی را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره شفاف استفاده نمود.

کرکره شفاف از انواع کرکره‌ها محسوب می‌شود که بسیار کاربرد بالایی دارد. کرکره شفاف که به نام کرکره پلی کربناتی نیز شناخته شده است در مکان‌هایی که امنیت بالایی نیاز است استفاده می‌شود. از این گونه مکان‌ها می‌توان به بانک‌ها و صرافی‌ها اشاره کرد. علت استفاده از این نوع کرکره دلایل مختلفی است اما مهم ترین آن‌ها موارد زیر می‌باشند:

  • این کرکره نور را از خود عبور می‌دهد و علاوه بر آن باعث محافظت در برابر اشعه ای با نام uv می‌شود.
  • کرکره شفاف در مقایسه با دیگر کرکره‌ها از ضریب امنیت بالاتری برخوردار است.
  • به راحتی می‌توان در شب داخل مکانی که از این نوع کرکره استفاده کرده است را دید.

بیشتر بخوانیم : درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ

کرکره پلی کربنات شفاف:

جنس تیغه کرکره پلی کربنات شفاف از ماده ای به همین نام است. این تیغه‌ها به نام تیغه شفاف نیز معروف هستند. در ساخت این تیغه‌ها از انواع مواد پلی کربناتی و همچنین مواد پلیمری مقاوم استفاده می‌شود. این تیغه‌ها از استحکام مکانیکی بسیار بالایی بهره مند هستند. همچنین در جهت بهبود بخشیدن به تیغه این کرکره‌ها از لوله‌های استیل یا لوله‌های آلومینیومی بهره می‌برند.

استفاده از این نوع لوله‌ها باعث امنیت بیشتری نیز خواهد شد. از خاصیت پلی کربنات موجود در این کرکره نمی توان چیزی به میان نیاورد. پلی کربناتی که در ساختار این کرکره به کار رفته است، به آن خاصیت ضد حریق بخشیده است. به طوری که قادر خواهد بود در برابر آتش از خود مقاومت بسیار بالایی را نشان دهد.  همچنین به خاطر خاصیت ضد شعله ور بودن این ماده، امکان سرایت آتش به نقاط دیگر وجود ندارد.  تیغه‌های پلی کربناتی به گونه‌ای ساخته شده اند که دارای خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش باشد.

پلی کربنات در صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد به گونه ای که به نام فولاد پلاستیکی نیز برای مردم شناخته شده است. مقاومت این ماده به حدی بالا است که در اثر ضربه با پتک و یا چکش دچار هیچ گونه مشکلی نمی شود. پس پلی کربنات انتخاب بسیار مناسبی برای ساخت کرکره هایی با ضریب امنیت بالاست. به گونه ای که این کرکره ها به تایید نیروهای امنیتی نیز در آمده است.

همچنین به این مورد نیز باید اشاره داشت که کرکره برقی شفاف پلی کربنات در رنگ‌های مختلفی با توجه به سلیقه کارفرما می‌تواند تولید شود اما نوع بی رنگ آن از بالاترین شفافیت برخوردار می‌باشند.

کرکره برقی شفاف بالکن:

ساختمان‌های زیادی وجود دارند که بالکن‌های موجود در آن دارای کرکره می‌باشد. به منظور استفاده از کرکره در بالکن نکات مهمی را باید در نظر گرفت. از جمله این نکات می‌توان موارد زیر را نام  برد:

 • طراحی ساختمان از مهم ترین فاکتورهایی که در ساخت باید رعایت شود، می‌باشد. به همین دلیل نوع کرکره انتخابی نیز باید به صورت کامل با نما و رنگ ساختمان تناسب و یا به اصلاح هارمونی داشته باشد.
 • کرکره انتخاب شده برای به کار گذاشته شدن در بالکن باید از خاصیت عایق بودن بهره مند شد. به طوری که از ورود هر گونه صدا، نور، سرما و گرما به داخل ساختمان جلوگیری کند.
 • از مهم ترین نکات می توان به این مورد اشاره کرد که اگر قصد به کار گیری کرکره را در ساختمان‌های خود دارید باید به این مورد توجه کنید که از امنیت بالایی بهره مند باشد و به نوعی دارای خاصیت ضد سرقت باشد.

کرکره برقی شفاف مناسب ترین گزینه برای استفاده می‌باشد. زیرا علاوه بر خاصیت اتوماتیکی و سهولت بخشیدن به کارها مورد تاییدیه نیروهای امنیتی قرار گرفته شده است. به همین علت می‌توان از کرکره شفاف در بالکن های ساختمان ها استفاده نمود.

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف:

نمی‌توان قیمت مشخصی را برای کرکره پلی کربنات شفاف گفت. زیرا عوامل متعددی وجود دارند که در تغییر قیمت بسیار تاثیرگذار هستند. مهم ترین عوامل به صورت زیر می‌باشند:

  • نوع برند: هر چقدر یک برند از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد، دارای قیمت بالاتری نیز می‌باشد.
  • ماده اولیه: نوع ماده اولیه ای که در ساخت کرکره پلی کربنات شفاف استفاده می شود نیز از عاملان تاثیر گذار در قیمت این محصول است. به طبع هر چقدر کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد، قیمت نهایی نیز بیش تر خواهد بود.
  • ضخامت تیغه و وزن آن: هر چقدر تیغه های این محصول ضخامت و وزن بالاتری داشته باشند، بهای بالاتری برای آن‌ها باید پرداخته شود.
  • نوع اتصال تیغه‌ها: اتصال تیغه ها نیز از دیگر موارد تاثیرگذار می باشد. اتصال در انواع مختلفی وجود دارد. هر چقدر کیفیت اتصالی بالاتر باشد، بها نیز بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانیم : نصب کرکره برقی پارکینگ

نصب کرکره برقی شفاف:

ایران کرکره در زمینه نصب کرکره برقی فعالیت دارد که کرکره شفاف  نیز یکی از این موارد است. پس از خرید کرکره برقی شفاف نیاز به نصب آن پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال یک نصب مطمئن و صحیح هستید می توانید از تیم نصب ایران کرکره آن را درخواست نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین حالت، آماده نصب آن شود.

خرید کرکره شفاف:

اگر قصد خرید کرکره شفاف را برای ساختمان‌ها و یا خانه‌های خود دارید، بدون هیچ نگرانی می‌توانید از ایران کرکره آن را تهیه نمایید. زیرا کرکره های شفاف تولید شده توسط این مجموعه از بالاترین کیفیت برخوردار می‌باشند و برای سال‌های طولانی قادر خواهید از کرکره شفاف انتخابی خود استفاده نمایید.

فروش کرکره برقی شفاف:

ایران کرکره مدت هاست در زمینه انواع کرکره در حال فعالیت می باشد. کرکره های شفاف که چند وقتی است محبوبیت بالایی را کسب کرده است توسط این مجموعه به فروش می‌رسد. همچنین کرکره های شفاف در رنگ‌های مختلف و با جنس تیغه‎های متفاوت موجود است که با توجه به نیاز و سفارش کاربر تعیین خواهند شد. ایران کرکره همواره رضایت مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است، به همین علت در برابر خواسته‌ها و تقاضای افراد، بهترین کیفت کار را معرفی خواهد نمود. پس بدون هیچگونه نگرانی می‌توانید کرکره برقی شفاف یا پلی کربناتی را تهیه کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با مشاورین مجموعه ارتباط برقرار کنند. 

مقاله کرکره شفاف برقی