کرکره برقی فلزی

کرکره شفاف
کرکره شیشه ای
بهمن 10, 1398
کرکره برقی پنجره در پنجره ویلا
کرکره برقی بالکن
بهمن 10, 1398
نمایش همه

کرکره برقی فلزی

کرکره برقی فلزی

کرکره فلزی:

کرکره فلزی (Metal electric shutters) در بین محبوب ترین نوع کرکره‌‌ها قرار دارد که دارای تیغه‌ای فلزی است؛ به همین علت دارای مقاومت بالایی است. استفاده از کرکره برقی فلزی باعث کنترل میزان نوور ورودی به داخل می‌شود. این ویژگی باعث فروش بالای این کرکره شده است.

کرکره برقی فلزی:

کرکره برقی فلزی به علت داشتن خاصیت اتوماتیکی، سهولت را به کارها بخشیده است. کارکرد این کرکره به وسیله برق صورت می‌گیرد و می‌توان با داشتن یک ریموت آن را کنترل نمود. در ساخت کرکره فلزی از سیستم پیشرفته‌ای استفاده نمی‌شود به همین از قیمت بسیار مناسبی برخودار است و تهیه آن بسیار کارآمد می‌باشد. بیشترین مکان‌هایی که از این کرکره استفاده می‌کنند، سازمان‌ها و ادارت می‌باشند. علت استفاده از کرکره برقی ارزان قیمت در این سازمان‌ها، قیمت مناسب و ظاهر رسمی آن است.

کرکره برقی فلزی پنجره:

کرکره فلزی پنجره از دیگر انواع مختلف کرکره‌های فلزی می‌باشد که همانطور که از نامش پیداست، مناسب پنجره‌های مختلف است. اگر  پنجره شما در مکانی قرار دارد که میزان ورودی به داخل بسیار زیاد است و گاهی موجب آزار نیز می‌شود، تهیه کرکره برقی فلزی پنجره مناسب ترین گزینه است تا این میزان نور را  به اندازه دلخواه خودتان کنترل و تنظیم کنید.

کرکره فلزی طرح چوب:

کرکره فلزی طرح چوب یکی از زیباترین کرکره‌های فلزی می‌باشد. علت این زیبایی استفاده از چوب‌های مختلف است. دو نوع چوب در این کرکره‌ها استفاده می‌شود، چوب طبیعی و چوب مصنوعی. اگر چوب‌هایی که برای ساخت این کرکره‌های فلزی استفاده شود، گردو، افرا و بلوط باشد می‌توان گفت که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. با استفاده از این کرکره می‌توان نور ورودی را به طور کامل کنترل نمود. در محیط‌هایی همچون آشپزخانه‌ها و حمام‌ها از کرکره فلزی طرح چوب استفاده می‌شود. همچنین برای نظافت این کرکره‌ها می‌توان از یک پارچه مرطوب استفاده نمود. البته استفاده از پارچه مرطوب به طور مداوم باعث وارد شدن آسیب به چوب خواهد شد.

کرکره برقی فلزی دو رنگ:

کرکره برقی فلزی دو رنگ به علت طرح خاصی که دارد، به صورت سفارشی ساخته می‌شود. این کرکره به علت زیبایی که دارد باعث شیک و منحصر به فرد دیده شدن دکوراسیون خواهد شد. به همین علت می‌توان از کرکره فلزی دو رنگ برای داشتن دکوراسیون و طراحی زیبا استفاده نمود.هر طرحی که شما خواستار آن هستید توسط تیم ایران کرکره فراهم خواهد شد. تا علاوه بر داشتن یک کرکره با نمای ویژه، از قیمت مناسب آن نیز بهره مند شوید.

کرکره برقی فلزی طرح دار:

کرکره برقی فلزی طرح دار همان کرکره‌های فلزی هستند، فقط به علت ویژگی‌هایی ظاهری که دارند، در اداره‌ها و این گونه سازمان ها استفاده نمی شود. بیشترین مورد استفاده از این کرکره در خانه ها است که نمای زیبایی را به آن  ها ببخشد.استفاده از کرکره فلزی طرح دار باعث کنترل میزان نور ورودی به داخل می‌شود.

تولید کرکره برقی فلزی:

تولید کرکره برقی  یکی از فعالیت هایی می‌باشد که ایران کرکره آن را انجام می‌دهد. ایران کرکره تولیدکننده انواع کرکره‌های فلزی از جمله کرکره فلزی طرح چوب، کرکره فلزی دو رنگ و کرکره فلزی طرح دار می باشد. هر گونه طرح و یا رنگی که در ذهن دارید را می‌توانید با مجموعه ایران کرکره در میان بگذارید تا در بهترین مدل برای شما آماده کند. ایران کرکره در تولید کرکره فلزی از بهترین مواد اولیه بهره می‌برد تا علاوه بر مقاومت بالا بتواند طول عمر مفید بالایی داشته باشد.

ایران کرکره ضمن تولید کرکره فلزی در طرح دلخواه شما، اندازه سفارش شما را نیز به مرحله تولید می‌رساند. این فروشگاه با بیش از یک دهه فعالیت توانسته است پروژه های مختلفی را بر عهده بگیرد و  به درستی آن ها را به ثبت برساند تا در کسب رضایت افراد و کارکنان مختلف موفق باشد.

نصب کرکره برقی فلزی:

نصب کرکره برقی فلزی نسبت به دیگر کرکره ها از آسانی بیشتری برخوردار می‌باشد و نیاز به وقت زیادی نیست. اما در هر صورت به علت اتومات بودن آن باید استانداردهای لازم هر چند کم رعایت شوند. نصب یک کرکره به درستی و با رعایت تمام قوانین نه تنها عمر کرکره فلزی را بالا می‌برد بلکه به آن زیبایی خاصی را می‌بخشد. زیرا بسیاری از افراد مبتدی برای نصب آن اقدام می‌کنند؛ به همین علت ممکن از صافی مشخص بهره مند نباشد. این امر منجر به از دست دادن زیبایی آن مکان خواهد شد.

برای داشتن یک دکوراسیون زیبا و یک کرکره با عمر مفید بالا می‌توانید مسئولیت این کار را به ایران کرکره بسپارید و از لحظات خوشی که همراه با انواع کرکره‌های فلزی دارید، لذت ببرید.

نمایندگی کرکره برقی فلزی:

ایران کرکره با پیش بینی نیازهای ممتد مردم به کرکره فلزی و انواع مختلف آن، نمایندگی‌های مختلف را در بخش‌هایی از تهران و قسمت هایی از ایران دایر نموده است تا کار خدمات رسانی به شما سهل باشد.نمایندگی کرکره فلزی دارای بهترین و زیباترین انواع کرکره‌های فلزی است و شما مردم می‌توانید در هر کجای ایران که هستید اقدام به خرید و در نهایت نصب آن بکنید تمامی نمایندگی‌های کرکره فلزی، محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب توزیع می‌کنند.

قیمت کرکره فلزی:

قیمت کرکره فلزی به علت ساختاری که در آن به کار می‌رود، بالا نمی‌باشد. ساختار کرکره فلزی پیچیده نیست به همین علت پروسه سختی برای ساخت آن به کار نمی رود. در نهایت هزینه ای که باید در نهایت برای آن پرداخت شود، بالا نخواهد بود و افراد مختلفی می‌توانند آن را برای ساختمان‌های خود تهیه بکنند.

برای خرید این محصول می‌توانید وارد سایت ایران کرکره شوید و با دیدن انواع کرکره‌های فلزی یکی از آن‌ها را می‌توانید انتخاب کنید و با قیمت مناسب آن را خریداری کنید. در هر کجای ایران که هستید می توانید انواع کرکره‌های فلزی را تهیه نمایید و با نصب آن به خانه های خود زیبایی ببخشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناس های مجرب

مجموعه می توانید از طریق تماس اقدام نمایید.

مقاله کرکره برقی فلزی

کرکره برقی فلزی