تیغه کرکره آلومینیومی

کرکره برقی آلومینمی
کرکره برقی آلومینیمی
بهمن 15, 1397
کرکره برقی مغازه
نصب کرکره آلومینیمی
بهمن 15, 1397
نمایش همه

تیغه کرکره آلومینیومی

تیغه کرکره آلومینیمی

تیغه کرکره آلومینیمی

تیغه کرکره 

تیغه کرکره آلومینیومی(Aluminum blinds) خود نیز از جنس آلومینیوم می‌باشد. تیغه کرکره آلومینیمی که در برابر رطوبت و فرسایش مقاومت بسیار بالایی دارد. از تیغه کرکره آلومینیوم که بر اساس ابعاد و نوع سلیقه کارفرماست؛ می‌توانند به‌صورت تخت، منحنی و قوس‌دار استفاده کنند. در برخی موارد که صاحبان مشاغل، خواستار قابل‌رؤیت بودن داخل مغازه یا فروشگاه خود هستند از تیغه‌ی شفاف پلی کربنات یا پانچ دار به جای تیغه کرکره  استفاده می‌کند.

تیغه کرکره آلومینیومی

در حال حاضر کرکره های برقی یکی از درب های هوشمند پر مصرف و پر طرفدار در ایران هستند. به طوری که حتی برای درب های پارکینگ نیز از این کرکره ها استفاده میکنند. از کرکره های برقی جهت استفاده در انواع فروشگاه ها، مغازه ها، پارکینگ ها و دیگر اماکن تجاری استفاده می کنند که باعث می شوند ایمنی محیط کاری بالا رود چرا که درب کرکره ای هوشمند از ورود هر گونه گردوغبار، اشیا و اجزای اضافه جلوگیری می کند. مقاومت درب های کرکره ای به حدی بالا است که به هیچ عنوان به سارقین اجازه ورود به پارکینگ و یا محل کار شما را نمی دهند از این جهت امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما در این میان کرکره ها با اجناس مختلفی وجود دارند که می توانند این مقاومت و امنیت را چندین برابر کنند. برای مثال:

  • کرکره های آلومینیومی: یکی از با دوام‌ ترین و مقاوم ترین کرکره های برقی هستند که به هیچ عنوان در برابر باد های شدید و هم چنین باران های سنگین آسیب نمی بینند به همین جهت جز پر فروش ترین کرکره های لوکس به شمار می آیند.
  • کرکره های فولادی: کرکره برقی فولادی گروه دیگری از کرکره های برقی هستند که مقاومت بالایی دارند اما دلیل عدم استفاده ارگان های مختلف از این کرکره ها این است که سرو صدای بیشتری نسبت به دیگر کرکره های برقی رولکس دارند اما از لحاظ مقاومت گویا با درب های برقی آلومینیومی رقابت می کنند.

به همین جهت استفاده از کرکره هایی با نوع و جنس مختلف باعث می شود تا شما بتوانید با خیالی کاملا آسوده ه مدل را که دوست دارید تهیه کنیدتیغه کرکره برقی نیز یک ابزاری است که با آن کرکره ها را می سازند. تیغه کرکره برقی هوشمند را در کنار یک دیگر قرار داده و یک لولای پیوسته با آن ایجاد می کنند که همان درب کرکره ای است. اگر به ظاهر تیغه کرکرهالومینیوم دقت کرده باشید در قسمتی از آن تیغه دوبار تا خورده است و این باعث می شود که تیغه قبلی و بعدی با یک مرز با ضخامت بیشتر از یک دیگر جدا شوند.

جنس تیغه کرکره برقی

برای تیغه های کرکره برقی چندین نوع جنس معرفی و ساخته شده است که از لحاظ مقاومت و قیمت با یک دیگر متفاوت هستند. بعضی از این اجناس شامل:

  • تیغه های گالوانیزه: این تیغه ها از جدید ترین تیغه های کرکره برقی به شمار می آیند که علاوه ب مقاومت بالا دارای قیمت های بالایی نسبت به دیگر تیغه ها هستند
  • تیغه های پلی کربنات: شاید بتوان گفت که یکی از پر هزینه ترین کرکره های برقی مربوط به وجود تیغه های پلی کربنات در این نوع کرکره ها می باشد. کرکره های برقی پلی کربنات به دلیل ساختمان کاملا پیچیده شیشه ای و با تکنولوژی پیشرفته دارای قیمت های بالا و در عین حال با کیفیت ترین نوع کرکره ها هستند از طرفی بیشتر جهت زیبایی استفاده می شوند.
  • تیغه های آلومینیومی: اگر دقت کرده باشید در ایران اکثرکرکره های برقی هوشمند از جنس تیغه های الومینیومیساخته شده است بنابراین می توان گفت طرفداران تیغه های الومینیومی در ایران بیشتر هستند تیغه های آلومینیومی نسبت به دیگر تیغه ها از لحاظ هزینه کاملا به صرفه بوده و از طرفی از لحاظ مقاومت و کیفیت با دو نوع قبلی در رقابت است.

به طور کلی تیغه های الومینیومی بهتر هستند و در برابر گرما و سرما و در فصول مختلف سال به راحتی و بدون دغدغه استفاده می شوند. تیغه های آلومینیومی دارای یک یا چند پل هستند که مقاومت بالای تیغه ها را شامل می شود از طرفی برخی از تیغه ها به صورت پانچ شده ساخته می شوند که تنوع ساختمان تیغه ها را تشکیل می دهند.

نصب تیغه کرکره آلومینیومی

همان طور که می دانید و همان طور که می گویند کار را باید به کاردان سپرد! بنابراین برای نصب تیغه آلومینیومی نیاز است که شما از افراد کاردان استفاده کرده و کار را به یک نصاب ماهر واگذار کنید تا به شما یک کرکره خوب و در عین حال منظم و مرتب تحویل دهد. توجه داشته باشید که نصب کرکره برقی کار هر شخصی نیست و نصب آن توسط افراد ناقل می تواند شما را با مشکلاتی جدید مواجه کند.

نمایندگی تیغه کرکره آلومینیومی

تیغه کرکره آلومینیومی همان طور که گفته شد طرفداران زیادی در ایران دارد به همین جهت برای این که یک کمپانی بتواند فروش خود را در  سراسر ایران امکان پذیر کند می بایستی نمایندگی های زیادی در شهر های مختلف ایران دایر کند تا بتواند نتیجه مطلوب را دریافت کند. یکی از این کمپانی ها ایران کرکره است که با داشتن سابقه و هم چنین وسعت زیادی که در صنعت خود دارد توانسته تا به امروز نمایندگی تیغه کرکره برقی فراوانی در ایران ایجاد کند. از طرفی ایران کرکره یکی از معتبرترین های کمپانی کرکره سازی است.

قیمت تیغه کرکره آلومینیومی

همان طور که گفته شد تیغه های آلومینیومی از لحاظ قیمت به  صرفه تر از  مدل های دیگر کرکره ها هستند به همین جهت نباید مدل های گران قیمت آن را بدون توجه خریداری کرد چرا که عامل ضخامت تعیین کننده قیمت تیغه های کرکره برقی است بدین ترتیب هر مقدار که ضخامت این تیغه ها بیشتر شود پس هزینه بیشتری برای شما در بر خواهد داشت. از طرفی اگر تیغه کرکره آلومینیومی ارزان قیمت را دنبال می کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم ایران کرکره را انتخاب نمایید.

مشتریان عزیزی که نیازمند به مشاوره در ارتباط با تیغه های آلومینیومی هستند می‌توانند با شماره های ایران کرکره تماس برقرار کرده و مشاوره تلفنی دریافت نمایند.

مقاله تیغه کرکره آلومینیومی

ه