نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

درب کرکره برقی
بهمن 15, 1398
کرکره برقی آلومینمی
نصب کرکره برقی پنجره در سوله
بهمن 15, 1398
نمایش همه

نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه

نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه

کرکره برقی آبدارخانه

از کرکره برقی آبدارخانه(Shutters Electric Shutters) در مکان‌های مختلفی می توان استفاده نمود. سوله‌ها، کارخانجات و پنجره‌های تمام ساختمان‌ها از جمله این مکان‌ها هستند. کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت شرکت‌های مختلف بسیار پر کاربرد می‌باشد؛ زیرا این کرکره‌ها مزیت‌های متفاوتی را با خود به همراه دارند.

مزیت‌ های کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت دارای مزیت‌های مختلفی می‌باشد. از این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این کرکره‌ها را به راحتی می‌توان با ریموت باز و بسته کرد و در زمان صرفه جویی کرد.
 • استفاده از کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت باعث ایجاد یک فضا با درجه امنیت بالا می شود.
 • استفاده از این نوع کرکره موجب زیبایی بخشیدن به محیط کار یعنی آبدارخانه شرکت خواهد شد.
 • همچنین یک مزیت مهم این سیستم جلوگیری از ورود اشعه های خطرناک خورشید به فضای داخلی می‌شود.
 • کرکره برقی پنجره آبدارخانه به عنوان یک عایق نیز عمل می‌کند و از ورود صداهای مختلف به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند.
 • همچنین می‌توان این کرکره را در رنگ‌های مختلف سفارش داد. استفاده از رنگ‌های مختلف باعث ایجاد هارمونی در بین دیگر وسیله‌ها می‌شوند.
 • در صورت استفاده از بهترین جنس موتور و تیغه از صدای بسیار پایینی برخوردار هستند.
 • در تمامی مکان‌ها و با هر آب و هوایی می‌توان از کرکره برقی پنجره بهره برد.
 • سرویس نمودن کرکره برقی پنجره  از هزینه بسیار پایینی برخوردار است.

برای سفارش کرکره برقی پنجرهدر رنگ‌های مختلف می‌توانید به سایت ایران کرکرهمراجعه کنید.

ساختار تشکیل دهنده کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

یک کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است. این قسمت‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • موتور کرکره برقی پنجره
 • تیغه کرکره برقی پنجره

به طور کلی برای کرکره برقی پنجره از موتور تیوبلار استفاده می‌شود. دلیل استفاده از آن این است که پنجره‌های آن کمتر باز و بسته می‌شوند و قدرت موتور تیوبلار برای داشتن عملکرد بالا کرکره برقی پنجره کافی است.همچنین کرکره برقی پنجرهدارای دو نوع تیغه است. این تیغه‌ها شامل تیغه فوم دار و امنیتی هستند.

ساختار تشکیل دهنده کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

کرکره برقی پنجره دارای انواع مختلفی است و به همین علت قیمت آن‌ها بر اساس نوع متفاوت آن‌ها تعیین می‌شوند. یکی از بهترین انواع کرکره برقی پنجره در ابدارخانه شرکت، کرکره برقی پنجره پلی کربنات است. این نوع کرکره یکی از مواردی است که دارای محبوبیت بسیار بالایی است. این محبوبیت به علت مزیت‌هایی است که این نوع کرکره برقی دارد. کرکره برقی پنجره پلی کربنات قابلیت مشاهده داخل ساختمان را به منظور امنیت بیشتر به افراد می‌دهد. همچنین از خاصیت ضد حریق بودن نیز برخوردار می‌باشد. به غیر از این ویژگی‌ها، این نوع کرکره از مقاومت بسیار بالایی بهره مند هستند؛ به همین علت در برابر ضربات مختلف و یا عوامل طبیعی محیط از خود استحکام بالایی را نشان می‌دهند. این کرکره‌ها به علت نوع تیغه‌ای که در آن‌ها به کار می‌رود، دچار زنگ زدگی نمی‌شوند. همچنین از ورود اشعه UV به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند. بالاترین امنیت در بین کرکره برقی پنجره مربوط به نوع پلی کربناتی آن است.

از کرکره برقی پنجره پلی کربنات در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود. بیشترین درصدی که این کرکره به حود اختصاص داده است مکان‌هایی هستند که از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از جمله صرافی‎‌ها، بانک‌ها، طلا فروشی‌ها و…به غیر از این موارد از این کرکره می‌توان در ساختمان‌های معمولی نیز بهره برد. مانند آبدارخانه‌های شرکت‌های مختلف.

نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

نصب کرکره برقی پنجرهبه دلیل حساسیت‌هایی که در آن وجود دارد نیازمند حرفه‌ای‌ترین نصابان است تا با رعایت و پیروی از قوانین و استانداردهای موجود بهترین نصب را رعایت دهند. نصب نادرست کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت مشکلات متعددی را با خود به همراه می‌آورد. از این مشکلات می‌توان به صدای بالای ایجادشده توسط تیغه‎ها اشاره کرد. همچنین اگر یک کرکره برقی به صورت غلط نصب شود باعث فشار به موتور می‌شود. فشار بر روی موتور باعث از کار افتادگی آن می‌شود و در نهایت کرکره انتخابی شما عملکردی نخواهد داشت. پس برای جلوگیری از بروز این گونه مشکلات باید به دنبال بهترین نصابان بود.

ایران کرکره با اعزام بهترین نصابان به محل مورد نظر، شما را از یک کرکره برقی پنجره که دارای یک عملکرد بسیار مناسب است بهره مند می‌سازد. پس با شماره‌های درج شده در سایت می‌توانید اقدام به اعزام نصابان حرفه‌ای کنید.

قیمت کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

عوامل مختلفی وجود دارند که باعث می‌شوند قیمت یک کرکره به سمت بالا و یا پایین تغییر پیدا کند. موتور و تیغه دو گزینه بسیار مهم است. هر چقدر تیغه از مساحت و ضخامت بالاتری برخوردار باشد قیمت نهایی آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین در بین انواع کرکره برقی پنجره، کرکره پلی کربنات دارای قیمت بیشتری می‌باشد و دلیل آن استحکام، درجه امنیت بالا و تمام موارد ذکر شده می‎باشد.برای آگاهی یافتن از قیمت‌ها می‌توانید به سایت ایران کرکرهمراجعه کنید و پس از برقراری تماس با کارشناسان مربوطه  از تمامی هزینه‌های مربوطه اطلاع یابید.

خرید کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

اگر قصد خرید کرکره برقی پنجره آبدارخانه شرکت را دارید می‌توانید به سایت ایران کرکره مراجعه کنید. ایران کرکره تولیدکننده و ارائه دهنده بهترین کرکره برقی شرکت است. همچنین این کرکره‌ها از قیمت مناسبی بهره مند هستند و به راحتی می‌توانید اقدام به تهیه آن کنید.ایران کرکره عرضه کننده محصولات خود به دو صورت حضوری و غیر حضوری می‌باشد.

                   از طریق تماس می توانید با کارشناس های مجرب مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مقاله کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت

نصب کرکره برقی پنجره در آبدارخانه شرکت