کرکره برقی طرح چوبی

کرکره آلومینیمی
کرکره برقی فولادی
بهمن 7, 1398
درب کرکره برقی ضد سرقت
درب کرکره برقی ضد سرقت
بهمن 7, 1398
نمایش همه

کرکره برقی طرح چوبی

کرکره برقی طرح چوبی

کرکره طرح چوب:

کرکره طرح چوب در واقع همان کرکره‌های اتوماتیک آلومینیومی هستند که تفاوت‌هایی در ظاهر دارند. این کرکره برقی که به شکل طرح چوب است با رنگ الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی می‌شود. سپس برای کشیده شدن کامل فیلم‌ها بر روی کرکره برقی آلومینیومی، از ماشین آلات خاصی استفاده می‌شود. این کرکره‌ها از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند به گونه‌ای که عوامل مختلفی همچون گرما و سرما، یخبندان و آب‌ و هوای شرجی هیچ تاثیری بر روی این کرکره‌ها ندارند.از کرکره برقی طرح چوبی(Wooden Design Electric Shutters)می توان در مواردی همچون کرکره برقی پارکینگ‌ها و کرکره برقی پنجره‌ها استفاده نمود. در مواردی نیز می‌توان از کرکره برقی طرح چوبی در دیگر کرکره‌ها نیز بهره برد.کرکره برقی طرح چوب به نام‌های دیگری همچون دکورال یا دکوراتیو نیز شناخته شده است.

تیغه کرکره برقی طرح چوبی:

تیغه کرکره برقی طرح چوب مشابه همان تیغه‌های آلومینیومی هستند. این تیغه‌ها ساخته شده از آلومینیوم اکسترود و گالوانیزه فوم دار می‌باشد. بعد از مراحل ساخت اولیه تیغه کرکره برقی طرح چوب، بر روی زمینه این تیغه‌ها یک تا دولایه پوشش رنگ الکترواستاتیک زده می‌شود. همچنین بر روی این تیغه‌ها برچسب‌های مختلفی زده می‌شوند. این برچسب با روش‌های گرما و ترموفیت انجام می‌گیرد.

از مزایای این تیغه‌ها می‌توان به پایداری رنگ آن‌ها اشاره کرد. همچنین تیغه کرکره برقی طرح چوب از عمر مفید بالایی برخوردار هستند. این تیغه‌ها در برابر شرایط متفاوتی از جمله برودت هوا و دماهای شرجب مقاوم هستند.

استفاده از این تیغه‌ها در کرکره‌های برقی طرح چوب به آن خاصیت ضد سرقت داده است. در نتیجه می‌توان آن‌ها را در بین کرکره‌های با امنیت بالا قرار داد. از این ویژگی‌ها که بگذریم به خصوصیتی می‌رسیم که مورد بسیار مهمی است. طرح چوب این کرکره‌ها به آن‌ها زیبایی خاصی را داده است به گونه‌ای که نمای ساختمان‌های سما زیباتر از هر وقتی خواهد شد.

انواع کرکره برقی طرح چوبی:

انواعی از کرکره‌های برقی طرح چوبی وجود دارند که تفاوت آن‌ها را در تیغه‌شان می‌باشد. انواع این کرکره‌ها به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • کرکره برقی طرح چوب با تیغه تک جداره و یا تک پل
  • کرکره برقی طرح چوب با تیغه دوجداره یا دو پل

فرق بین این تیغه در مقاومت بالای آن‌ها است. به گونه‌ای که کرکره برقی طرح چوب با تیغه دوجداره و یا دو پل از مقاومت بالاتری نسبت تیغه تک جداره بهره مند است. همچنین قیمت نهایی این تیغه نیز به خاطر مقاومت بالایش بیشتر خواهد بود.

درب کرکره برقی طرح چوبی:

درب کرکره برقی طرح چوبی آسایش و راحتی را برای شما به همراه دارد. کارکرد اتوماتیک این درب‌ها به صورتی است که می‌توانید تنها با فشار دادن یک دکمه از آن استفاده کنید. مزیت این درب‌ها امنیت بالای آن‌ها است که به راحتی نمی‌توان به داخل نفوذ کرد. موتور درب کرکره برقی طرح چوب با حرکت عمودی خود بر روی ریل باعث بالا و پایین رفتن کرکره خواهد شد.

نصب کرکره برقی طرح چوبی:

برای نصب صحیح و درست کرکره برقی طرح چوبی می‌توانید از نصابان ایران کرکره آن را درخواست نمایید. مجموعه ایران کرکره با رعایت تمام قوانین و استانداردها در نصب کرکره برقی طرح چوب می‌تواند اعتماد شما را به طور کامل جلب نماید به طوری که در پروژه‌های بعدی نیز خواستار این افراد باشید. مجموعه ایران کرکره با قیمت مناسبی که برای نصب کرکره‌ها در نظر گرفته است، توانسته است در مدیریت هزینه‌های شما تاثیرگذار باشد.

نمایندگی کرکره برقی طرح چوب:

ایران کرکره با داشتن 10 سال سابقه کار توانسته است خود را در بین برترین تولیدکننده‌های کرکره‌ها و تجهیزات آن قرار دهد. به گونه‌ای که کارهای خود را در نمایندگی‌های سرتاسر کشور توزیع می‌کند. از جمله این نمایندگی‌ها، نمایندگی کرکره برقی طرح چوب است که به دلیل زیبایی که دارد توانسته است محبوبیت بالایی را کسب کند و افراد زیادی خواهان تهیه آن برای ساختمان‌های خود هستند.

ایران کرکره محصولات خود را با مناسب ترین قیمت‌ها به عرضه می‌رساند. در کنار این قیمت مقرون به صرفه، می‌توانید از کیفیت بالای آن‌ها نیز بهره مند شوید و پروژه‌هایی مختلفی را تا به حال به ثبت رسانیده است که در همه آن‌ها توانسته است رضایت تمامی کارفرماها را کسب کند.

نمایندگی‌های ایران کرکره مسئولیت فروش انواع کرکره‌های برقی را دارد که در تمامی این نمایندگی‌ها قیمت های مناسب و مقرون به صرفه حاکم می‌باشد. ایران کرکره علاوه بر فروش انواع کرکره‌های برقی از جمله طرح چوب، فروشنده مواردی دیگری همچون تیغه‌های مختلف از جمله تیغه پلی کربنات، آلومینیومی و…، سیستم‌های هوشمند خانگی و صنعتی است.

در تولید کرکره برقی طرح چوب و سپردن آن به نمایندگی‌های مختلف کیفیت و مواد سازنده آن حرف اول را می‌زنند. کرکره برقی طرح چوب با کمک مرغوب ترین مواد اولیه تولید می‌شود که علاوه بر کسب اعتماد مشتریان، بتواند سال‌های متوالی برای فرد کارکرد مثبت داشته باشد و دوام بالایی را در برابر شرایط طبیعی و محیطی از خود نشان بدهد.

قیمت تیغه کرکره برقی طرح چوب:

تیغه کرکره برقی طرح چوب در مقایسه با تیغه‌های آلومینیومی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. درصد این قیمت بالاتر چیزی در حدود 30 درصد می‌باشد. علت این قیمت بیشتر رنگ‌ها و برچسب‌هایی است که بر روی آن‌ها زده می‌شوند. هرچقدر ضخامت و مساحت این تیغه‌ها بیشتر باشد، هزینه بیشتری نیز باید برای آن پرداخت کنید. برای اطلاع از قیمت این تیغه‌ها می‌توانید به سایت ایران کرکره مراجعه کنید و بعد از بررسی‌های نهایی، اطلاعات کامل را از مسئولان مربوطه جویا شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید به واسطه تماس با مشاورین مجرب مجموعه ارتباط برقرار کنید تا انتخابی رضایت بخش را تجربه کنید.

مقاله کرکره طرح چوب

کرکره برقی طرح چوبی