کرکره برقی ضد سرقت نصب در تراس ویلا

کرکره برقی
کرکره برقی اتوماتیک نصب در انباری ویلا
اسفند 13, 1397
کرکره برقی ضد سرقت
کرکره برقی پنجره ضد سرقت در ویلا شمال
اسفند 13, 1397
نمایش همه

کرکره برقی ضد سرقت نصب در تراس ویلا

کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت

نصب کرکره برقی ضد سرقت

نصب کرکره برقی ضد سرقت(Installation of electric shutters anti-theft window)ما انتخاب گسترده ای از کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا جدید ارائه می دهیم که بسیار کارآمد تر است.موارد خود را ، کرکره دستی یا برقی ، موتور خورشیدی ، گروهی ، فردی یا کنترل از راه دور انتخاب کنید.
ما انواع مخصوص کرکره برقی در، ایوان ها و  تراس ،تزیینات را به شما ارائه می دهیم. کرکره  داخلی یا بیرونی دارای امکانات بسیاری از جمله : سایبان ، پرده پروجکشن ، پرده مثلثی ، پرده های مورب ، عمودی و البته با رنگ هایی که باید انتخاب کنید.

چرا کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا را انتخاب کنید؟

این که آیا شما مجبورید خانه خود را به کرکره های برقی ضد سرقت  و یا محافظت از نور خورشید مجهز کنید ، به عملکرد اتاق و جهت گیری آن بستگی دارد. به عنوان مثال سعی خواهیم کرد از بروز پدیده های تابش نور جلوگیری کنیم در حالی که در یک اتاق خواب برای آسایش بهتر خواب از خاموشی کامل حمایت خواهیم کرد. به عنوان مثال ، در اتاقهایی که رو به شمال قرار دارند ، سطح جهت گیری ، محافظت از آفتاب مفید نخواهد بود.

تضمین ایمنی و راحتی ، کرکره رول با روش نصب و پروژه شما سازگار خواهد شد. مانند انتخاب لعاب ، روکش کرکره نیز به همان اندازه ضروری است. این نیازهای مختلف شما مانند واجی ، حرارتی و بیشتر ، امنیت شما و محافظت از حریم خصوصی شما را برآورده می کند!

با نصب کرکره برقی ضد سرقت انرژی خود را کاهش دهید

کرکره برقی ضد سرقت شما را در طول تابستان از آفتاب و گرما محافظت می کنند و برعکس ، در فصل زمستان گرما را درون خود حفظ می کنند. شکاف هوا بین لعاب و کرکره به عنوان یک لایه عایق اضافی عمل می کند. کرکره های برقی نه تنها راحتی زندگی شما را افزایش می دهند بلکه صورتحساب انرژی شما را نیز کاهش می دهند.

می توانید کرکره ها را در ساعات مختلف روز باز و بسته کنید. با اتوماسیون منزل ، جلوه حضور واقعی تری به دست می آورید ، زیرا می توانید کرکره ها و چراغ های خود را به صورت هماهنگ تنظیم کنید.کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا اجرا توسط مجموعه ایران کرکره است.

نمایندگی کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا

اگر نگاهی به سوابق کمپانی ایران کرکره بیندازید خواهید فهمید که این کمپانی دارای وسعت زیادی بوده و در عین حال در سراسر ایران نمایندگی کرکره برقی را ایجاد کرده است تا در وهله اول بتواند دسترسی  کرکره های تولیدی خود را در سراسر ایران آسان نماید و از طرفی بتواند یکی از بهترین فروشندگان این عرصه باشد. هم چنین با تلاش خود می‌ تواند کرکره های ساخته شده را صادر نماید.

قیمت کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا

شاید به این فکر‌کرده باشید که ممکن است قیمت کرکره ضد سرقت تراس ویلا بسیار زیاد باشد اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که با خرید کرکره برقی  از کمپانی ایران کرکره به یکی از با کیفیت ترین کرکره ها و هم چنین ارزان قیمت ترین کرکره دست پیدا کرده اید. عوامل مختلفی بر روی قیمت ها تاثیر می‌ گذارند که یکی از مهم‌ ترین عوامل جنس کرکره و وزن کرکره برقی است.

نصب کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا

همان طور که می دانید و یا تجربه کرده ایدنصب کرکره برقی کار بسیار حساس و سختی است و مثل وسایل و تجهیزات دیگر نیست که هر شخصی از پس آن برآید به همین جهت کسانی که کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا خریداری می کنند بهتر است برای نصب آن از افراد با تجربه استفاده کنند تا با نصب این کرکره بتوانند سال های طولانی از آن استفاده کنند اگر کرکره برقی شما خوب نصب نشود مشکلاتی بسیار را برای شما به وجود خواهد اورد.

کرکره برقی ضدسرقت تراس ویلا

حال پس از آن که ساختمان شما تکمیل شد و به فکر درب ساختمان برای ویلای خود افتاده اید بهتر است تا حدودی در ارتباط با کرکره برقی ضد سرقت تراس ویلا اطلاعاتی کسب کنید تا بتوانید بهترین درب را برای ویلای خود انتخاب کنید. این نوع درب مخصوص درب های تراس و یا پنجره های تراس در ساختمان های ویلایی است و معمولا از این نوع درب برای آپارتمان ها استفاده نمی شود. کرکره برقی مورد استفاده برای نمای ساختمان باید دارای جلوه بسیار زیبایی باشد تا رخ ساختمان را بر هم نزند. حال بهتر است با انواع کرکره تراس ویلا آشنا شویم:

  • رولتوکار و درون باکس: ان مدل یک جا نمایی برای پنجره های ویلا محسوب می شود اما تفاوتی که این نوع کرکره را از سایر کرکره ها جدا می کند این است که در حین ساختمان سازی باید قسمتی از این کرکره در بنا کار شود و حالت تو کار دارد این قسمت یک باکس بوده که در سقف اجرا می شود و دیگر پس از نصب کرکره باکس ان در نما مشخص نیست.
  • رول روکار جلو پنجره: این کرکره مناسب برای ساختمان هایی است که تکمیل شده اندو دیگر نگران نصب کرکره در سقف و دور از نور آفتاب نیستیمباکس این مدل کرکره مقداری بالاتر از حد طبیعی کرکره کار می شود و به همین دلیل مقدار تیغه ای که برای ساخت کرکره جلو پنجره استفاده می شود بیشتر از سایر کرکره هاست پس با توجه به مقدار تیغه مصرفی قیمت این مدل کرکره از بقیه بیشتر است.

برای ارتباط بیشتر با مشاورین مجموعه می توانید از طریق تماس اقدام نمایید.