نصب کرکره ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت
کرکره اتوماتیک ضد سرقت
بهمن 27, 1397
کرکره شیشه ای ضد سرقت
موتور کرکره ضد سرقت
بهمن 27, 1397
نمایش همه

نصب کرکره ضد سرقت

نصب کرکره ضد سرقت

نصب کرکره ضد سرقت

نصب کرکره

نصب کرکره ضد سرقت : برای نصب کرکره ضد سرقت، باید آشنایی کامل با اجزا و قطعات آن را داشته باشیم. برای نصب کرکره ضد سرقت شما نیازمند یک پکیج از تجهیزات می باشید. از جمله این تجهیزات برای نصب کرکره ضد سرقت عبارتند از: موتور کرکره ضد سرقت و تیغه کرکره ضد سرقت و سایر تجهیزات مورد نیاز و جانبی از جمله چهارچوب و رسیور و ریموت که تکمیل کننده نصب کرکره ضد سرقت می باشد. ابتدا به ساکن نصب کرکره ضد سرقت در رابطه با موتور کرکره برقی خواهیم گفت که قلب کرکره را تشکیل میدهد و وقتی که در نصب کرکره ضد سرقت موتور نباشد انگاری هیچ نیرو و یا پتانسیلی وجود ندارد که کرکره را به حرکت دربیاورد.

نصب کرکره ضد سرقت

کرکره ضد سرقت(Anti-theft shutters)به عنوان یکی از بهترین نمونه های کرکره بسیار حساس است و شما باید برای نصب کرکره ضد سرقت از افراد با تجربه و کار بلد جامعه استفاده کنید چرا که هر گونه مشکل و ایراد وارد بر کرکره اتوماتیک ضد سرقت ممکن است نتایج سنگینی را برای شما به دنبال داشته باشد تا جایی که یک نصب بد باعث می شود سر و صدای کرکره برقی بیشتر شود، به راحتی بالا و پایین نشود، تیغه ها هنگام حرکت خم شوند و در آخر ممکن است اصلا کار نکند. به همین جهت پیشنهاد ما به شما این است که بهترین نصاب کرکره برقی را به کار گیرید که می توانید نصاب های خوب را از نمایندگی های کرکره ضد سرقت بشناسید و نصب کرکره ضد سرقت را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

نمایندگی کرکره ضد سرقت

پیش از این نام‌ کمپانی ایران کرکره را آوردیم و حال این کمپانی را  به شما معرفی میکنیم. صنعت کرکره سازی نسبت به سال های قبل در حال حاضر بسیار گسترده شده و توسعه یافته است. ایران کرکره نیز در تولید کرکره برقی در انواع مختلف نیز از این توسعه عقب نمانده است و در حال حاضر یکی از بزرگترین کمپانی های سازنده کرکره در ایران است که با توجه به وسعت کاری خود و فروش بالا تا به حال توانسته است نمایندگی های مختلفی را در سراسر ایران به وجود آورد.

بدین ترتیب شما در هر کجای ایران که باشید می توانید نمایندگی کرکره ضد سرقت را ببینید و متوجه وسعت کاری ایران کرکره شوید. ایران کرکره با ایجاد نمایندگی های مختلف در سراسر کشور از جنوب تا شمال و از غرب تا شرق به خریداران درب های هوشمند کمک کرده تا بتوانند راحت تر و با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به قبل خرید خود را انجام دهند.

انواع کرکره

کرکره ها به دو دسته تقسیم می شوند کرکره های برقی و کرکره های دستی . در هر دو نوع این کرکره ها جنس هایی مشابه وجود دارد یعنی کرکره ضد سرقت دستی و کرکره ضد سرقت برقی وجود دارند. حال بیایید به بررسی چند کرکره بپردازیم.

  • کرکره برقی ضد سرقت : کرکره ضد سرقت از جنس فولاد تهیه شده است که سنگین وزن بوده اما کاملا مقاوم‌ نسبت به هرگونه ضربه است. به منظور سهولت در عملکرد کرکره برقی بر روی آن یک موتور کرکره برقی قرار داده شده تا برای بالا و پایین رفتن آن دیگر نیازی به نیروی دست نباشد.
  • کرکره دستی ضد سرقت: این نوع کرکره در حال حاضر طرفداران قدیم خود را از دست داده است چرا که برای کار کردن با آن نیاز به نیروی دست است و در حال حاضر کرکره برقی این مشکل را حل کرده اما کرکره های دستی نیز در گذشته طرفداران خاص خود را داشته و جزء پرفروش ترین کرکره ها بوده اند.
  • کرکره گالوانیزه: کرکره های گالوانیزه نیز در مدل های برقی و دستی قابل طراحی و اجرا هستند اما تفاوت ان ها با کرکره های معمولی دیگر در این است که از شیشه ساخته شده اند و بیشتر جنبه زیبایی دارند تا مقاومت. البته قیمت ارزان تری نسبت به دیگر کرکره ها دارند. بیشتر برای بانک ها استفاده می شوند.
  • کرکره پلی کربنات: کرکره پلی کربنات از سبک ترین کار های کرکره است که اگر نوع دستی آن تهیه شود بالا و پایین کردن آن بسیار ساده است چون وزنی ندارد. این ‌کرکره نیز جزء کرکره های ارزان قیمت است.
  • کرکره آلومینیومی: این مدل کرکره نیز در دو نوع دستی و برقی کار برد دارد اما امروزه بیشتر نوع برقی آن طرفدار دارد از طرفی وزن و ضخامت آن کاملا ایده آل بوده و نسبت به کرکره های معمولی بیشترین مقاومت را دارد.

کرکره لوکس ضد سرقت همان طور ک گفته شد از فولاد و آهن ساخته شده است اما موتور کرکره برقی که روی آن کار شده است بسیار پر قدرت بوده و به راحتی می تواند کرکره اتوماتیک ضد سرقت را بالا و پایین کند. بهتر است بدانید که هرگونه آب و رطوبت به منظور آسیب رساندن به کرکره ها  است چرا که در حضور آب و رطوبت فولاد و آهن کرکره ها پوسیده می شود. اما کرکره ضد سرقت فولادی از این قائده دور شده و از فولاد کاملا ضد زنگ ساخته شده است.

قیمت کرکره ضد سرقت

کرکره ضد سرقت نیز یکی دیگر از کرکره های برقی است که قیمت آن بیشتر از سایر کرکره ها است آن هم‌ به دلیل فولاد به کار رفته در آن و موتور قدرتمند آن است. اما عوامل دیگری نیز در قیمت کرکره ضد سرقت دخیل هستند که یکی از آن ها ضخامت فولاد است می دانید که هر قدر ضخامت فولاد مورد استفاده در کرکره انتخابی شما بیشتر باشد در نهایت هزینه بیشتری باید برای آن پرداخت کنید. از طرفی بالا رفتن ضخامت باعث بالا رفتن وزن کرکره می شود که این خود یکی دیگر از عواملی است که باعث محاسبه قیمت کرکره ضد سرقت می شود.

اما بعد از تمامی این ها بهتر است بدانید‌ که همیشه برای خرید کرکره ضد سرقت باید به دنبال کمپانی ای بگردید که از سایر کمپانی ها قیمت های عاقلانه و به صرفه ای را به شما پیشنهاد دهد. ایران کرکره یکی از کمپانی هایی است که علاوه بر کیفیتی که در محصولاتش دارد در عین حال محصولاتی کاملا ارزان قیمت را به شما پیشنهاد می دهد. بدین ترتیب به نظر ما بهترین کمپانی سازنده کرکره برقی در ایران در حال حاضر ایران کرکره است که در عین حال شما می‌ توانید با پرداخت هزینه ای کمتر بهترین درب کرکره ای ضد سرقت را داشته باشید. نصب کرکره ضد سرقت نیز توسط خود شرکت ایران کرکره انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس اقدام نمایید.

مقاله نصب کرکره ضد سرقت