کرکره برقی پنجره هتل در کیش

کرکره فوم دار
کرکره برقی فوم دار تولید شده در کارگاه
اسفند 15, 1397
کرکره پلی کربنات غضروف دار
کرکره پلی کربنات غضروف دار
اسفند 15, 1397
نمایش همه

کرکره برقی پنجره هتل در کیش

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

این نوع کرکره ها از موتورهای داخلی برای کارهایی مانند باز و بسته شدن استفاده می کنند. این باعث می شود عملیات سریع ، آسان و راحت انجام شود. صاحبان خانه مجبور نیستند از تأثیر کرکره های برقی بر روی صورتحساب انرژی نگران باشند ، زیرا مصرف برق با کرکره برقی به میزان قابل توجهی کم است. همچنین کرکره برقی با کنترل از راه دور پیدا خواهید کرد که در آن ، کنترل کرکره ها در یک گیرنده دستی قرار دارد. این به شما امکان می دهد تا به راحتی همه کرکره ها را یکجا کنترل کنید.

کرکره پنجره داخلی

کرکره داخلی معمولاً در قاب های پنجره مشتری در محل کارخانه  نصب می شود. این کار باعث می شود تا پنجره و کرکره به عنوان یک قطعه انتگرال نصب شوند و اطمینان حاصل شود که هر کرکره با دقت و در یک محیط کنترل شده تعبیه شده است. باید از سیستم داخلی مراقبت کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ مانعی مانند دریچه یا دستگیره که باعث نصب و راه اندازی دیافراگم شود وجود ندارد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی ، پنجره های کشویی یا باز کردن داخلی ترجیح داده می شوند. در صورت لزوم نصب ویندوزهای بازکننده بیرونی ، از بالای چراغ بازشو تا قسمت زیرین کرکره ، میزان ترخیص 75 میلی متر لازم است.

استاندارد کرکره برقی پنجره

کرکره های استاندارد هنگام پایین آمدن به طور خودکار در بالا قفل می شوند. قسمت پایین جعبه کرکره پس از نصب پرچ می شود. پیچ های حلقوی غیرقابل استفاده هستند و در پشت درپوش ها پنهان شده اند. زاویه 30 20 20 اختیاری را می توان روی طاقچه ثابت کرد.

اجزا کرکره پنجره برقی

رول تشکیل شده آلومینیوم در دو بخش ، جعبه بالا و پایین. جعبه پایین برای نصب و نگهداری قابل جابجایی است و در 45 درجه محفظه نگه می دارد. لانه زنبوری PVC. پانل عمودی قابل جابجایی برای نصب و نگهداری. گیره تنگ متناسب برای مقاومت در برابر پیش نویس ها و ورود رطوبت. مکانیزم درایو نصب شده بر روی صفحات داخلی فلزی برای ثبات و دسترسی آسان برای نگهداری.

کرکره های آلومنیوم از ردیف ها یا شاخه های به ارتفاع 40،60،80،100،120 تشکیل شده است.

هر شاخه الومنیوم در قسمت بالا و پایین به دارای نری و مادگی است که باعث چفت شدن این شاخه ها باهم می شود.

 کرکره های خارجی نیاز به یک مهر و موم سیلیکونی بین کرکره و دیواره در امتداد بالای جعبه و پایین سمت ریل های راهنما دارند.

چگونه کرکره ها می توانند امنیت خانه شما را بهبود بخشند.

در بسیاری از مواقع ، صاحبان خانه درتهران ، ایران راه حل پنهان کردن اشیاء با ارزش خود را از دید رهگذران می خواهند. دیدن اشیاء با ارزش های گرانبها می تواند رهگذران را مجبور به انجام سرقت کند.

به منظور کنترل دید ، نصب کرکره های غلتکی پنجره بسیار مهم است. برای امنیت کامل خانه خود ، می توانید کرکره ای را نیز درها نصب کنید. این اطمینان خواهد داد که هیچ کس قادر به دیدن داخل خانه شما نیست و از هرگونه اقدام سرقت جلوگیری می کند.

نصب کرکره روش با دوام و مقرون به صرفه

کرکره ها که از مواد بسیار قوی مانند آلومینیوم ساخته شده اند ، در بهبود امنیت منزل تا حد عالی توانایی بسیار بالایی دارند. به نظر می رسد که کرکره های آلومینیومی شکستن بسیار دشوار است.

این احتمال سرقت کسی را به خانه شما کاهش می دهد. کرکره ای برای درها و پنجره های خود به عنوان یک اقدام امنیتی مقرون به صرفه در مقایسه با گزینه های دیگر پیدا خواهید کرد.

امنیت خانه با نصب کرکره برقی پنجره

شما باید امنیت خانه خود را نه تنها برای جلوگیری از سرقت ، خرابکاری  ، بلکه برای مقابله با اوضاع وخیم استرالیا محکم کنید.

کرکره های ساخته شده قادر به ارائه راه حل امنیتی باورنکردنی و همچنین با موفقیت در تضمین امنیت خانه در هنگام طوفان یا آتش سوزی هستند. همچنین مشخص شده است که نصب کرکره های آلومینیومی عایق بندی شده در خانه شما ، سطح عالی راه حل بهره وری انرژی را ارائه می دهد که به کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد.

نتیجه نهایی نصب کرکره در خانه شما چه خواهد بود؟

مکانیسم اتصال قفل های آلومینیومی مونتاژ شده در کرکره های غلتک هنگام بسته شدن کاملاً ایمن است ، که با موفقیت در مقابل نفوذ توسط هر یک از متجاوزین ناخواسته مقاومت می کند و سطح امنیتی زیادی را تضمین می کند.

مزایای نصب کرکره

یکی دیگر از مزایای نصب کرکره در خانه شما این است که باعث کاهش مصرف انرژی شما مانند استفاده از تهویه هوا و گرمایش می شود. این صورت حسابهای انرژی شما را به شدت کاهش می دهد. کرکره های عایق بندی شده قادر به گرما در خانه در طی ماه های زمستان هستند و همچنین در تابستان ایران دمای خنک را در داخل خود حفظ می کنند.

کرکره های برقی غلتکی 

امروزه کرکره های غلتکی نه تنها از فروشگاه ها ، انبارها و دفاتر محافظت می کنند بلکه تعداد زیادی از راه های استفاده داخلی را نیز پیدا کرده اند. بسیاری از دارندگان تجاری و مسکونی در تهران ایران نصب کرکره های غلتکی را به عنوان یک اقدام با دوام و ایمنی با دوام در نظر گرفته اند.

سیستم های کرکره ای غلتکی عموما از قاب و پرده های آلومینیومی ساخته شده اند ، که استحکام و زیبایی زیبایی به نظر می رسند و با ظاهر هر خانه به خوبی آمیخته می شوند. با گذشت سالها ، سیستم های کرکره غلتکی پنجره با استفاده از بهترین روش R&D در جهان دستخوش تغییرات زیادی شده اند ، در حالی که ضمن افزایش تجربه کاربر ، محصول بسیار بهتری حاصل شده است.

آشنایی با سیستم های مدرن برقی / خورشیدی

با کرکره های غلتکی برقی یا خورشیدی می توانید به یک راه حل راحت و آسان برسید که عملکرد و عملکرد خوبی را تضمین می کند. با استفاده از کرکره های برقی پنجره / خورشیدی ، می توانید کرکره غلتکی را از خانه خود با یک کنترل از راه دور لمسی باز کنید.

همواره نصب صحیح سیستم های برقی / رول کرکره ای که از اطمینان بهینه و امنیت سطح بهینه برخوردار باشد ، همیشه مهم خواهد بود. امروزه کرکره های برقی غلتکی با استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان یکی از نسخه های هوشمند در نظر گرفته می شوند ، به خاصیتی که می تواند در حین انجام چندین کارکرد.

ویژگی های کرکره خورشیدی

این نوع کرکره ها از موتورهای داخلی برای کارهایی مانند باز و بسته شدن استفاده می کنند. این باعث می شود عملیات سریع ، آسان و راحت انجام شود. صاحبان خانه مجبور نیستند از تأثیر کرکره های برقی بر روی صورتحساب انرژی نگران باشند ، زیرا مصرف برق با کرکره برقی به میزان قابل توجهی کم است. همچنین کرکره برقی با کنترل از راه دور پیدا خواهید کرد که در آن ، کنترل کرکره ها در یک گیرنده دستی قرار دارد. این به شما امکان می دهد تا به راحتی همه کرکره ها را یکجا کنترل کنید.

کرکره برقی پنجره مشاهده شده در تصویر نصب شده در  هتل کیش اجرا توسط مجموعه ایران کرکره می باشد

کرکره برقی پنجره.pdf.