کرکره پارکینگ برقی

کرکره برقی مغازه
نصب کرکره آلومینیمی
بهمن 15, 1397
کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی پارکینگ
بهمن 15, 1397
نمایش همه

کرکره پارکینگ برقی

کرکره پارکینگ

کرکره پارکینگ

کرکره پارکینگ

کرکره پارکینگ برقی(Electric parking shutters) نمونه‌ای از درب اتوماتیک می‌باشد که استفاده‌های گوناگونی می‌توان از آن داشت. در تولید کرکره پارکینگ مهم‌ترین جز تشکیل‌دهنده تیغه‌های آن می‌باشد. کرکره پارکینگ مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات جوی و ضربه دارد و در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود.هر کرکره پارکینگ با دیگری تفاوت دارد پس شما نیاز به یک فروشنده‌ متخصص دارید تا جزئیات مربوط به کرکره پارکینگ مانند اندازه و شکل درب، فاصله از کنار درب و ارتفاع را اندازه‌گیری کند.امروزه در بسیاری از مکان‌ها کرکره پارکینگ به علت ایمنی بالا، راحتی و سرعت در تردد افراد، استفاده‌ی آسان و زیبایی ظاهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.در ساخت کرکره پارکینگ، قطعات و یراق‌آلات متعدد زیادی به کار رفته که نیروی اصلی تأمین‌کننده‌ی انرژی برق است.

کرکره  پارکینگبرقی

در حال حاضر ودر عصر امروز صنعت استفاده از کرکره های برقی بسیار گسترده تر از گذشته شده است به طوری که اگر شما دقت کرده باشید متوجه شده اید که دیگر خبری از کرکره های دستی نیست و مغازه ها با کرکره های برقی و تنها با یک ریموت باز و بسته می شوند. به هر حال کرکره برقی نوع پیشرفته کرکره ها بوده و بخش اعظم فعالیت انسان را آسان نموده است. اما مسئله حائز اهمیت این است که کرکره برقی با توجه به هزینه های بالایی که دارد صرفه اقتصادی نداشته اما در ایران کرکره شما کرکره برقی های ارزان قیمت را می بینید که با توجه به قیمت پایین و با صرفه  بودن آن تهیه آن بسیار آسان است. به طور کلی کرکره پارکینگ برقی نقش محافظتی را برای مغازه ها دارند پس شما هر مقدار که  برای آن ها هزینه کنید باز هم ارزشمند است.

حالا با کمی دقت می‌توانید بفهمید که کرکره های برقی در مکان های مختلفی قابل استفاده هستند برای مثال درب اکثر مغازه ها، فروشگاه ها و کافه ها ، پارکینگ ها، حسینیه ها و  غیره با همین کرکره های برقی باز و بسته می شود. از طرفی داشتن درب های اتوماتیک می تواند راه حل بسیار مناسبی جهت جلوگیری از ورود دزد به درون مغازه شود چرا که کرکره های لوکس برقی به قدری مقاوم هستند که اجازه ندهند کسی بتواند آن ها را باز کند.

کاربرد های درب پارکینگ برقی

در عصر جدید می بینید که داشتن درب های کرکره ای برقی برای پارکینگ ها بسیار در میان خانواده ها باب شده است  وآن هم به دلیل راحت باز و بسته شدن آن است. معمولا کرکره پارکینگ برقی را می‌توان در سه دسته مشاهده نمود:

  • درب کرکره ای پارکینگ ساختمان در حال ساخت: معمولا به دلیل این که در پروژه های ساختمانی مواد و وسایل اولیه و مورد نیاز را در قسمت پارکینگ ساختمان قرار می دهند پس بهتر است به طور موقت درب برقی کرکره ای روی ساختمان طراحی شود.
  • تعویض درب فعلی پارکینگ با کرکره برقی: معمولا در گذشته خبری از درب های کرکره ای برقی رولکس نبود و می بایستی از درب های معمولی استفاده می شد اما امروزه جایگزین بسیار ویژه ای برای این کار پیدا شده که درب های اتوماتیک نامیده می شوند.
  • درب دوم زیر پایلوت ساختمان های شمالی: معمولا در ساختمان های شمالی با توجه به موقعیت از دو درب ورودی استفاده می کنند که امروزه یکی از آن درب ها به درب های کرکره ای پارکینگ تبدیل شده است.

اگر قصد خرید کرکره پارکینگ برقی را دارید پیشنهاد ما به شما این است که مواردی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید:

  • انتخاب در مورد موتور کرکره که یکی از مهم ترین انتخاب های شما حین خرید است چرا که باید میزان تردد خودروی خود را بصورت روزانه از کرکره بدانید و متناسب با استفاده روزانه خود کرکره مناسب را خریداری کنید.
  • ابعادی که کرکره برقی شما باید داشته باشد نیز مهم است چرا که شما باید بدانید چه سایزی از کرکره هوشمند پارکینگ را نیاز دارید و پس از آن متناسب با جنسی که خریداری میکنید در عین حال کم صدا نیز باشد.
  • مورد بعددی که باید کاملا به آن توجه شود تجهیزات ایمنی کرکره برقیو سنسور فتوسل است در هنگام سفارش کرکره پارکینگ باید توجه داشته باشید که از بهترین متریال در آن استفاده شده باشد.

قیمت کرکره پارکینگ برقی

به طور کلی کرکره ها نسبت  به درب های معمولی منازل و هم چنین کرکره های دستی تا حدودی گران تر هستند‌ اما این گران بودن ارزشمند است چرا که شما هزینه بیشتر را بابت ایمنی بیشتر پرداخت می کنید. اما قیمت کرکره پارکینگ برقی را عواملی مثل وزن تیغه ها، جنس تیغه ها، طرح تیغه ها و هم چنین موتور کرکره مشخص می کنند و بنابراین هر کدام از این موارد از بهترین ها تهیه شوند بنابراین قیمت کرکره اتوماتیک بیشتر می شود. اما پیشنهاد ما به شما کمپانی ایران کرکره است چرا که این کمپانی علاوه بر کیفیت کار برای آن دسته از مشتریانی مناسب است که به دنبال کرکره ارزان قیمت هستند.

نصب کرکره پارکینگ برقی

کرکره اتوماتیک لوکس پارکینگ نیز مثل سایر کرکره ها نیاز مند به نصاب کاملا ماهر است و شما نمی توانید برای نصب کرکره برقی خانگی خود از اشخاص بی تجربه استفاده کنید چرا که یک خطا در نصب کرکره برقی  باعث می شود که تمام هزینه ی صرف شده توسط شما هدر رود.یک نصب غیر ایده آل می تواند آسیب به موتور کرکره برقی، تیغه کرکره برقی و هم چنین آسیب در بالا و پایین رفتن آن ایجاد کند و تازه می تواند از یک کرکره بی سرو صدا برای شما یک کرکره کاملا پر سرو صدا و  آزار و اذیت فراوان ایجاد کند.به همین دلیل پیشنهاد ما این است که اگرچه هزینه زیادی برای نصب ممکن است پرداخت کنید اما در نهایت یک کرکره تمیز و خوب تحویل خواهید گرفت.

نمایندگی کرکره برقی پارکینگ

زیبایی هر کمپانی به وسعت ان است ما نیز در این قسمت وسعت ایران کرکره را با وجود نمایندگی های فراوان آن در کشور به شما نشان می دهیم. چشم انداز زیبا با وجود داشتن شعبی متفاوت و فراوان در سرتاسر ایران باعث شده است که این کارخانه به عنوان یکی از بهترین کمپانی های کرکره سازی تبدیل شود. بنابراین شما می توانید برای خرید به نمایندگی کرکره  پارکینگ برقی در نزدیک ترین فاصله مراجعه نمایید.

    برای خرید کرکره پارکینگ و مشاوره می توانید با شماره های ایران کرکره تماس بگیرید.

مقاله کرکره پارکینگ برقی