کرکره مغازه

کرکره برقی
کرکره برقی
خرداد 2, 1401
کرکره مغازه پلی کربنات
کرکره مغازه پلی کربنات
خرداد 2, 1401
نمایش همه

کرکره مغازه

کرکره مغازه

کرکره مغازه

کرکره مغازه

امروزه کرکره مغازه اتوماتیک به سرعت جایگزین کرکره های سنتی می شود و ورود تولید کنندگان محبوب و برند مشهور کرکره مغازه این انتقال را بسیار سریعتر تبدیل کرده است که مشتریان می توانند کرکره های برقی سفارشی تهیه کنند که به جذابیت مغازه می افزاید و در عین حال، ارائه عملیات آسان و راحت داشته باشند همچنین ناگفته نماند که رایج ترین مواد در نظر گرفته شده برای کرکره مغازه، پلی کربنات و آلومینیوم هستند. البته مغازه‌ها، از کرکره مغازه سبک وزن و غلتک های آلومینیومی تا واحدهای امنیتی فولادی سنگین وزن در دسترس را به کار می گیرند و انتخاب گزینه مناسب برای شما به معنای درک ویژگی های هر راه حل و خطر امنیتی در مکان شما است که برای کمک، ویژگی‌های اصلی را که می ‌توانید از مزیت های موجود انتظار داشته باشید، بیان کرده‌ایم. کرکره مغازه تولید ما یک راه بسیار مقرون به صرفه برای محافظت از اموال ارائه می دهند و امنیت میان رده فوق العاده ای را با قیمت مناسب ارائه می دهند و وقتی صحبت از راه‌ حل‌ های کرکره‌ای سبک می‌شود، عملکرد بهتر کرکره مغازه خوش ساخت تقریباً غیر قابل انکار است.

این کرکره مغازه یک مانع فیزیکی و بصری ایجاد می‌کنند که آرامش و محافظت را برای هر خرده فروشی، کسب‌ و کار تجاری یا مسکونی ایجاد می‌کند و ویژگی مهم کرکره مغازه این است که به دلیل استفاده از طراحی مختلف در ساخت آن،  که قابلیت ترکیب شدن با محیط اطراف را دارد و می توان آن را رنگ آمیزی یا اسپری کرد تا با بقیه قسمت های جلوی مغازه مطابقت داشته باشد. کرکره مغازه امروزی را می توان در طیف وسیعی از گزینه ها مطابق با مشخصات مشتری تکمیل کرد و پوشش در رنگ های برند مغازه یا کسب و کار یک روند محبوب است که این امر از نمای بیرونی فلز خاکستری ناخوشایند که برخی از مصرف کنندگان ممکن است به عنوان یک عملیات خارج از کار یا بسته تعبیر کنند، جلوگیری می کند و مزیت این کار این است که مشاغل و مغازه ها می توانند از کرکره مغازه خود به عنوان یک بیلبورد جذاب تبلیغاتی استفاده کنند و خریداران ویترینی و عابران می توانند متوجه برند یا پیام های تبلیغاتی شما در کرکره سبک وزن در تعطیلات شوند. البته در انواع کرکره مغازه، کرکره های آلومینیومی دارای ویژگی های فراوانی هستند که آنها را برای بسیاری از صاحبان مغازه ها بسیار جذاب می کند که لایه اضافی دفاع فضای کمی را اشغال می کند و در فضایی نا محسوس بالای ویترین قرار می‌گیرند و به شما و کارمندان تان این امکان را می‌دهند که از منظره ای نا مشخص از بیرون و همچنین جنبه باز و پذیرایی برای عموم بهره‌ مند شوند.

انواع کرکره مغازه

کرکره مغازه انواع مختلفی دارند که اولین نمونه که ما در اینجا توضیح می دهیم، کرکره های برقی پلی کربنات می باشد. این کرکره مغازه با دوام و قوی و در عین حال سبک وزن معمولاً همان چیزی است که مشتری به دنبال آن است و مواد پلی کربنات محکم در مدت کوتاهی محبوبیت زیادی به دست آورده است که جنبه های اصلی که کرکره مغازه اتوماتیک پلی کربنات را ترجیح می دهد که شامل، طول عمر بالا با این ماده بسیار بادوام است و استحکام و سبک وزن است، هر چند قوی است. این کرکره مغازه غیر خورنده از ماده خاص هیچ گونه جزء فلزی خورنده ای ندارد و عامل غیر خورنده آن را در هر مکانی از جمله مناطق دارای جو شور و شرایط آب و هوایی گرمسیری قابل استفاده می کند. همچنین کرکره مغازه پلی کربنات از نظر زیبایی شناسی جذابیتی بالاتر از هر ماده دیگری است و سازگار با تعمیر و نگهداری پیشگیرانه است یا اصلاحی زیادی نیاز ندارد که البته صرفه جویی در مصرف انرژی در کرکره مغازه پلی کربنات به دلیل وزن سبک در هنگام بالا بردن یا پایین آوردن نیازی به انرژی الکتریکی زیادی ندارند.

نوع دیگر کرکره مغازه، کرکره های آلومینیومی است و به این دلیل که آلومینیوم یکی دیگر از مواد رایج مورد استفاده برای کرکره مغازه است و کرکره های مستحکم امنیت بالا و مقاومت موثر در شرایط جوی نامساعد ارائه می دهند که مانع بصری ارائه شده توسط کرکره های آلومینیومی ایمنی فضای صنعتی و محوطه تجاری را افزایش می دهد. کرکره مغازه آلومینیوم یکی از انواع کرکره های در دسترس برای مغازه ها است و شما می توانید بسته به ملاحظات مختلف مورد مناسب را انتخاب کنید که ما از شما می خواهیم که در صورت نیاز به راهنمایی متخصص در نهایی کردن کرکره مغازه اتوماتیک مناسب برای فروشگاه خود، با تیم حرفه ای ما مشورت کنید.

نوع دیگر کرکره مغازه، کرکره های سنگین است که برای مغازه هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند به شدت توصیه می شود و این کرکره مغازه از مواد سنگین ساخته شده اند و می توانند با سیستم های پیشرفته پیشگیری از سرقت ادغام شوند و اگر می خواهید یک کرکره اتوماتیک برای جواهرات خود، انبارهای حاوی کالاهای گران قیمت، واحدهای صنعتی که نیاز به اقدامات امنیتی استثنایی دارند، این نوع کرکره را انتخاب کنید. کرکره مغازه سنگین دارای جنبه های مهمی که توسط کرکره های سنگین ارائه می شود،  است که شامل، استفاده آسان ، دوام و طول عمر و امنیت و مقاوم در برابر فشارهای خارجی می شود. در میان کرکره مغازه، مشتریان زیادی به دنبال کرکره هایی با ورودی وسیع تر از حالت عادی می گردند زیرا سابقا آن ها مجبور بودند با افزایش ورودی کرکره های با کیفیت پایین راضی شوند و با تولید کرکره مغازه با ورودی عریض با کیفیت اثبات شده، داستان را تغییر داده است. شما در حال حاضر می توانید کرکره مغازه اتوماتیک با دهانه تا 14 متر سفارش دهید و این کرکره مغازه با طول عمر فوق العاده و خدمات قابل اعتماد، برای مراکز خرید، فضاهای تجاری و سایر موسسات ایده آل است.

کرکره مغازه زینتی کلاسیک، ساخته شده از مواد قوی، بادوام و جذاب ، سبک وزن و سازگار با تعمیر و نگهداری نیز بهره وری انرژی بهتری را ارائه می دهند و با ویژگی منحصر به فرد و ماندگاری بالا، شفاف، نیازهای نگهداری کم و استفاده از انرژی کارآمد که جنبه های امنیتی عالی را رعایت می کند. این کرکره مغازه کلاسیک به طور انحصاری طراحی شده ما با ویژگی های زیبا چشم ها را خشنود می کند و شما می توانید از میان طیف طرح های ارائه شده، طرح مناسب خود را انتخاب کنید زیرا مواد درجه یک که در ساخت کرکره‌های کلاسیک استفاده می‌شود، عمر فوق‌العاده و ظاهری ممتاز را ارائه می‌کند که بسیار جلوتر از رقبا است و جاذبه زیبایی شناسی فراوانی دارد.

نوع دیگر کرکره مغازه، کرکره مشبک اتوماتیک است که دارای ویژگی شفافی هستند بدون اینکه الزامات امنیتی را به خطر بیندازند و برای مناطق صنعتی و تجاری مناسب است، با امنیت و راحتی مناسب ارائه شده است. ویژگی های انحصاری که کرکره مغازه مشبک اتوماتیک را به انتخاب مناسب تبدیل می کنند عبارتند از اینکه آن ها برای تنظیم در دسترس بودن نور طبیعی نیز قابل استفاده است و ویژگی های طراحی براق و منعکس کننده دارد، دوام و طول عمر این کرکره مغازه نیز قابل قبول است و شما می توانید بسته به نیاز خود کرکره مغازه را سفارش دهید. همچنین کرکره مغازه ساخته شده از مواد شیشه ای درجه یک نمای واضحی از فضای داخلی را ارائه می دهند و برای سفارش کرکره مغازه بهتر است که شما نیاز خود را با ما در میان بگذارید تا آن را برای شما طراحی کنیم. کرکره مغازه های تولید ما افزایش راحتی با کاهش اتلاف حرارت ارائه می دهند و طراحی زیبا توسط تیم متخصص ما، جاذبه زیبایی آن را بیشتر می کند.

سفارش کرکره مغازه

کرکره مغازه یکی از مهم ترین اجزای یک فروشگاه برای امنیت و زیبایی آن در هنگام تعطیلی می باشد و آنها به حفاظت از مغازه شما بسیار کمک می کنند و تلاش برای سرقت را دشوار می کنند.شرکت ما به عنوان یک تولید کننده و تامین کننده قطعات کرکره مغازه با سال ها تجربه در این زمینه فعالیت می کند و در کنار این فعالیت با تعمیر و سرویس کرکره مغازه توسط متخصصان خود گام های مثبتی در جهت ارتباط سالم با مشتریان بر خواهد داشت. در شرکت ما هر محصول کرکره مغازه و انواع مختلف آن متناسب با نیاز شما و با استفاده از بالاترین کیفیت مواد ساخته شده است.

برای سفارش کرکره مغازه در اولین قدم شما با کارشناسان فروش ما برای مشاوره طراحی رایگان تماس می گیرید و آن ها زمان بازدید را با شما هماهنگ خواهند کرد. پس از ثبت سفارش، نصاب و کسی که مسئول اندازه گیری کرکره مغازه است در محل حضور پیدا می کند و در نهایت قیمت تمام شده کرکره مغازه را برآورد خواهد کرد. شرکت ما با استخدام نصابان مجرب در این زمینه با استانداردهای بالایی که ما انتظار داریم فعالیت می کند و این نتیجه سال ها تجربه در زمینه تولید کرکره مغازه با بالاترین کیفیت است. طیف وسیع کرکره مغازه ما، از سنتی تا کلاسیک برای افرادی طراحی شده است که به دنبال اضافه کردن یک وسیله با امنیت برای مغازه خود هستند که به همراه آن فضای شیک و مدرن خلق شود. تیم کاملاً واجد شرایط ما در سراسر کشور یک نظرسنجی و طراحی رایگان از کرکره مغازه سفارشی شما را ارائه می دهد، که مطابق با مشخصات شما ساخته شده است و کرکره مغازه سفارشی را با تمام اولویت های مورد نظر شما تطبیق خواهد داد.

طیف وسیعی از کرکره مغازه سفارشی و با کیفیت بالا را ارائه می‌کنیم تا برای شما و فروشگاه شما بهترین کرکره مغازه را طراحی و نصب کنیم و در این زمینه با به کارگیری مواد با کیفیت بالا از جمله آلومینیوم برای قاب، از پیشروان بازار این رشته خواهیم بود. کرکره مغازه شرکت ما محصولی برای شما است که بیشتر با روکش‌های آلومینیومی عرضه می‌شوند و مستحکم هستند و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. رنگ‌ها، سبک‌ها و طرح‌های متنوعی برای انتخاب وجود دارد و برای طراحی و مشاوره آن متخصصان ما در کنار شما همراه هستند. به شما پیشنهاد می کنیم که با تماس با متخصصان ما نسبت به سفارش کرکره مغازه خود اقدام کنید.