درب کرکره ای برقی

درب کرکره ای ضد سرقت
درب کرکره ای ضد سرقت
دی 6, 1400
قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی
دی 6, 1400
نمایش همه

درب کرکره ای برقی

درب کرکره ای برقی

درب کرکره ای برقی

درب کرکره ای برقی

در تولید درب کرکره ای برقی از نوارهای عایق با جنس آلومینیوم استفاده می شود تا با نصب در قسمت درب ورودی و پنجره امنیت را برقرار کرده و در ضمن به آسانی از طریق یک ریموت کنترل و یا گوشی باز و بسته شود. حرکت درب کرکره ای برقی به صورت عمودی می باشد. هنگامی که کرکره به سمت بالا می رود در یک محفظه کوچک که در بالای درب نصب شده قرار می گیرد و هنگامی که درب کرکره ای برقی بسته می شود تا کف زمین پایین می آید و محکم در آنجا قرار میگیرد و امنیت شما را فراهم می کند.

اجزای اصلی درب کرکره ای برقی

قسمت های اصلی تشکیل دهنده درب کرکره ای برقی عبارتند از:

تیغه درب کرکره ای برقی

تیغه در واقع همان بدنه اصلی کرکره می باشد که در ساخت آن می توان از طرح ها و رنگ های مختلفی استفاده می شود. در ساخت تیغه کرکره معمولا از آلومینیوم استفاده می شود که با متصل شدن این تکه های آلومینیومی به یکدیگر نمای اصلی درب شکل می گیرد.

موتور درب کرکره ای برقی

در قسمت بالای درب، موتور آن قرار می کیرد وظیفه موتور این است که قدرت لازم را تولید کند تا بتوانید کرکره را به سمت بالا و پایین حرکت دهید. موتور درب کرکره ای برقی انواع مختلفی دارد موتور توبلار از قدیمی ترین موتورهای مورد استفاده برای کرکره برقی می باشد. این موتور قدرت کمتری دارد و برای درب های که عرض کمتری دارند، مانند درب پارکینگ، مغازه و ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. موتورهای ساید که قدرت بیشتری از مدل قبلی دارند و برای درب های عریض مناسب تر می باشد. برای نمونه برای درب  وردوی یک گاراژ بهتر است از موتور ساید برای درب کرکره ای برقی استفاده شود.

مرکز کنترل درب کرکره ای برقی

این قسمت مربوط به مدار گیرنده درب کرکره ای می باشد که معمولا در داخل یک جعبه محافظ قرار دارد و وظیفه اعمال فرمان برای بالا و پایین رفتن درب کرکره ای برقی بر عهده این قسمت است.

کانال های راهنما

به کانالهای توخالی که در دوطرف درب و به صورت عمودی تعبیه شده و کرکره در داخل آن بالا و پایین می رود کانال راهنما گفته می شود.

قسمت پایینی درب کرکره ای برقی

برای جلوگیری از نفوذ آب باران و برف می توان در قسمت پایینی درب از نوارهای لاستیکی درزگیر استفاده کرد.