تیغه کرکره

ساخت کرکره برقی
ساخت کرکره برقی
خرداد 2, 1401
فروش کرکره برقی
فروش کرکره برقی
خرداد 2, 1401
نمایش همه

تیغه کرکره

تیغه کرکره

تیغه کرکره

تیغه کرکره

تیغه کرکره از آلومینیوم ساخته شده اند و برای استحکام بیشتر و ارزش عایق برتر، داخل آن با یک فوم اکولوژیکی بسیار متراکم پر شده است. تیغه کرکره سبک، محکم و بادوام است و در هنگام کاربرد در کرکره عملکرد بی صدا را ایجاد می کند و مقادیر عایق خوبی، قابلیت اطمینان عملیاتی و کیفیت پایدار را ارائه می دهد.

بر روی تیغه کرکره زنگ زدگی و باد و آب و هوا نسبتاً تأثیر گذار نمی باشد و تیغه کرکره سطحی با کیفیت بالا را فراهم می کند که سال ها دوام می آورد و به دلیل طول عمر بالای روکش آن رنگ ثابت می ماند.

تیغه کرکره که توسط ماشین های پیشرفته وارداتی ایتالیایی، با آلومینیوم و سایر متریال های مرتبط با کیفیت بالا تولید می شوند و بهترین فوم پلی اورتان می تواند عملکرد پایدار و بادوام کرکره غلتکی را تضمین کند و با این تیغه کرکره می توان ایمنی، صدا و عایق حرارتی را به دست آورد.

البته پوشش پلی اتیلن روی سطح به قدر کافی ضخیم است تا اطمینان حاصل شود که رنگ پرده برای مدت طولانی از بین نمی رود.

آلومینیوم موجود در تیغه کرکره در مقابل پیچ خوردگی مقاوم است و در شرایط گرم به سختی منبسط می شود. به عبارت دیگر برای پردازش با دقت بالا مناسب است و در ترکیب با هنر مهندسی، این سیستم‌های کرکره‌ای قابل اعتماد را با ارزش افزوده بالا تولید می کند.

تیغه کرکره ما در تولید این کرکره ها مزایای بی شماری از جمله امنیت، حفظ حریم خصوصی، عایق بندی، کنترل نور، حفاظت از آب و هوا و آتش سوزی و کاهش نویز را ارائه می دهند و علاوه بر مزایای عملکردی بسیاری که دارند، می توانند به طور قابل توجهی به ظاهر شیک و مدرن محل استفاده شما که ممکن است محل کار یا زندگی شما باشد، خواهند افزود.

تیغه کرکره شرکت ما که یک تامین کننده مهم قطعات کرکره می باشد با استفاده از متریال مناسب و کارگذاری دقیق در آن، می تواند کنترل عملکرد کرکره را به دست بگیرد و از ورود اشعه ماوراء بنفش مضر به خانه و محل کار شما جلوگیری کند و این گونه می توانید از خانه و وسایل خود مراقبت کنید.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که با تیغه کرکره های شرکت ما این امکان فراهم می شود تا اثاثیه داخلی شما در برابر آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض بیش از حد اشعه ماوراء بنفش محافظت شوند.