کرکره پلی کربنات

قیمت موتور کرکره برقی
قیمت موتور کرکره برقی TSP
مهر 20, 1397
کرکره شفاف
کرکره برقی شفاف
مهر 20, 1397
Show all

کرکره پلی کربنات

کرکره شیشه ای ضد سرقت

کرکره شیشه ای ضد سرقت

کرکره پلی کربنات در تهران

کرکره پلی کربنات در تهران( Polycarbonate range of shutters)، در اندازه های سفارشی  و مطابق با خواسته شما را ازمجموعه ایران کرکره بخواهید.

کرکره های پلی کربنات CrystalClear یک سیستم کرکره شفاف است که کاملاً سفارشی ساخته شده و آماده استفاده است. آنها موانع ایده آل برایهای فروشگاه ، تاپ های پیشخوان و  تراس هستند. به صورت جداگانه برای مشخصات تضمینی در کارخانه ما تولید می شود.

کرکره های غلتکی پلی کربنات ما از طراحی ویژه ای با میله های استیل تقویت شده بین پانل ها برخوردار هستند. طراحی و مواد باعث می شود کرکره های پلی کربنات ما بسیار قوی و در مقابل ورود اجباری مقاوم باشند.

تمام کرکره های ما شفافیت و استحکام پلی کربنات را با یک تکنولوژی شاتر غلتک جمع و جور و قابل اعتماد ترکیب می کنند. دید بهینه با حداقل اندازه اتصالات داخلی از ویژگی های اصلی سیستم است.

کارشناسان ما بهترین راه حل را در اختیار شما خواهند گذاشت. در ادامه در مورد کرکره پلی کربنات و اجزا آن توضیح خواهیم داد.

2 نوع کرکره برقی پلی کربنات داریم

دو نوع کرکره برقی پلی کربنات را ارائه می دهیم: نما و Clearlook. هر دو از یک ماده تقریباً ناگسستنی ساخته شده اند ، اما تفاوت هایی وجود دارد:
تفاوت نما و Clearlook
کرکره برقی نما از پانل های پلی کربنات پیوسته ساخته شده است (برای کرکره های پهن تر از 3 متر ، پانل ها به صورت افقی با قطعات مالین آلومینیومی مرتبط هستند). پانل های نزدیک به قسمت بالای باز پایین تر هستند ، در حالی که پانل های نزدیک به دیافراگم بالاتر هستند. این تفاوت به ویژه در دهانه های بالاتر قابل توجه است ، جایی که کرکره های نما دارای مناطق بیشتری از پلی کربنات مداوم هستند.

کرکره Clearlook از پیوندهای استاندارد تر و کوچکتر (360 mmW x 85 mmH) ساخته شده است که توسط لوله های آلومینیومی متصل شده است. در واقع این امر کرکره شاتر را با وقفه های مکرر بینایی به پرده شاتر می دهد.

بیشتر بخوانیم : انواع کرکره برقی بالکن

کرکره با لعاب پلی کربنات

سه نوع کرکره با لعاب پلی کربنات ارائه می دهیم:کرکره ای غلتکی آلومینیومی ،کرکره آلومینیومی پانچ شده،کرکره کشویی،

تیغه های کرکره پلی کربنات در تهران

پلی کربنات یک ماده دست ساز است که به خصوص برای کرکره های غلتکی مناسب است. مانند شیشه ، شفاف است ، اما بر خلاف شیشه ، شکستن آن بسیار سخت است.

تیغه‌های کرکره‌ پلی کربنات که تیغه شفاف هم نامیده می‌شوند از مواد پلی کربنات و از مقاوم‌ترین پلیمر با مقاومت مکانیکی بسیار بالای کرکره پلی کربنات در رنگ‌های شیشه‌ای، برنز، دودی و مسی رنگ و … ساخته می‌شوند. این کرکره های پلی کربنات به لحاظ ضریب ایمنی بالا در برابر سرقت و خرابکاری جهت اماکنی نظیر صرافی‌ها و بانک‌ها و در امکانی که استفاده از نور طبیعی خورشید از اهمیت برخوردار است مانند پنجره‌ها و درب‌های پارکینگی مورد استفاده قرار می‌گیرند و انواع مختلف کرکره پلی کربنات تأییدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی را داراست.

کاربرد کرکره پلی کربنات در تهران

ترکیبی از دید بالا با قدرت استثنایی ، کرکره های پلی کربنات ما را برای مغازه هایی که می خواهند کالاهای با ارزش را به نمایش بگذارند مانند جواهرات فروشی ایده آل می کنند. همچنین ، این کرکره ها برای محلهایی که نیاز به امنیت بالاتری دارند ، به عنوان مثال بانک ها گزینه مناسبی هستند.

در میان فواصل تیغه‌های کرکره پلی کربنات از لوله یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل استفاده می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر فروش مجموعه ایران کرکره تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما مشتریان محترم هستند.

بیشتر بخوانیم : کاربرد اصلی درب کرکره ای پارکینگ

شماره تماس

خط ویژه :02155441824

کارشناس فروش :09122441266

کارشناس فنی :09121383250

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *