درب کرکره ای پارکینگ

درب كركره ای
درب كركره ای
اکتبر 12, 2018
فروش تیغه کرکره
تیغه کرکره برقی
اکتبر 12, 2018
Show all

درب کرکره ای پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ اتوماتیک بر روی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… و ورودی هایی از آن دست نصب می گردند تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید باد باران و صدا جلوگیری کنند.ماتیک فراهم کردن آسایش و راحتی کاربران است.

درب کرکره ای پارکینگ سکشنال انتخاب ایده آل و بسیار مناسب که علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار می باشد .درب سکشنال دارای بالاترین استانداردهای روز امریکا و اروپا بوده و جزو مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار جهان می باشد.

 

درب کرکره ای پارکینگ یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.شرکت نوین گیت سعی کرده با چند توصیه ی ساده به شما در انتخاب بهترین درب کرکره ای پارکینگ مشاوره دهد.

تیغه این نوع درب کرکره ای پارکینگ اتوماتیک از جنس آلیاژ آلومینیوم می باشد که بسیار سبک ومانند یک عایق خوب در برابر سرو صدا عمل می کند.درب کرکره اتوماتیک آلومینیوم فوم دار برای درب پارکینگ خانگی بهترین گزینه انتخابی است.

درب کرکره ای اتوماتیک برای درب ورودی یا ورودی رمپ هایی که دارای محدودیت فضا می باشند نیز مورد استفاده می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *